محمد نوذری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام روز دوشنبه در گفتگو با خبرگزاری راسان خبر در ایلام گفت: با تلاش ماموران نیروی انتظامی و شرکت توزیع نیروی برق طی یک ماه اخیر پنج مکان استخراج ارز دیجیتال در ایلام شناسایی شد. وی این مکان ها در آرامستان بهشت رضا شهر ایلام، یک گاوداری […]

 محمد نوذری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام روز دوشنبه در گفتگو با خبرگزاری راسان خبر در ایلام گفت: با تلاش ماموران نیروی انتظامی و شرکت توزیع نیروی برق طی یک ماه اخیر پنج مکان استخراج ارز دیجیتال در ایلام شناسایی شد.
وی این مکان ها در آرامستان بهشت رضا شهر ایلام، یک گاوداری در چوار، دو مرغداری در ایوان و ملکشاهی و یک برنجکوبی در شهرستان سیروان شناسایی شده است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام بیان داشت: مبارزه با قاچاق کالاهای اساسی در استان به جدیت پیگیر خواهد شد و با افرادی که به دنبال قاچاق کالاهای اساسی که نیاز اصلی مردم کشور هستند، قاطعانه برخورد می شود.
وی ادامه داد: در بحث کالاهای اساسی با توجه به تحریم‌ها و شرایط خاص اقتصادی نیازمند افزایش تدابیر امنیتی و قضایی می باشیم.
وی بیان داشت: وقتی قیمت ارز افزایش می یابد قاچاق کالا از داخل به خارج رونق می گیرد و وقتی قیمت ارز کاهش می یابد بحث قاچاق کالا از خارج به داخل بیشتر می شود.
نوذری گفت: همه دستگاه های استان در حوزه قاچاق کالا خوب عمل کردند و طبق گزارش وزارت کشور، مهران، مرزی موفق با عملکرد خود در مبارزه با قاچاق کالا بوده است.