به گزارش پایگاه خبری راسان خبر از ایلام،فرمانده انتظامی ایلام گفت‌: با اقدام به موقع پلیس آگاهی استان ایلام، ضارب شهدای مدافع وطن که چند روز گذشته ۲ نفر از ماموران پلیس را به شهادت رسانده بود دستگیر شد. سرهنگ دلاور القاصی مهر افزود: در پی شهادت ۲ نفر از ماموران انتظامی شهرستان دره شهر […]

به گزارش پایگاه خبری راسان خبر از ایلام،فرمانده انتظامی ایلام گفت‌: با اقدام به موقع پلیس آگاهی استان ایلام، ضارب شهدای مدافع وطن که چند روز گذشته ۲ نفر از ماموران پلیس را به شهادت رسانده بود دستگیر شد.

سرهنگ دلاور القاصی مهر افزود: در پی شهادت ۲ نفر از ماموران انتظامی شهرستان دره شهر موضوع دستگیری شرور مسلح و فراری به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی یادآور شد: شرور مسلح پس از به شهادت رساندن سروان سیدروح‌الله باسره و سرباز وظیفه محمدمهدی دیرکوند، از محل وقوع جرم فرار و در کوه‌های شهرستان دره شهر مخفی شده بود.

فرمانده انتظامی استان ایلام خاطرنشان کرد: با تلاش پلیس آگاهی پلیس امنیت و انتظامی شهرستان دره‌شهر و با تلاش شبانه روزی و بی وقفه این شرور مسلح در کوه‌های صعب العبور شهرستان شناسایی و دستگیر شد.

این مقام ارشد انتظامی عنوان کرد: خدا را شکر همانطور که به مردم قول داده بودیم این شرور مسلح دستگیر و برای سیرمراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

کد خبر/۴۹۰۲۵