طالب صادقیان شهردار ایلام روز یک شنبه در گفتگو با خبرنگار سایت خبری راسان خبر در ایلام گفت: پروژه میدان شهید کشوری به طول ۵۰۰ متر از روبروی ایستگاه آتش نشانی واقع در بلوار مدرس تا روبروی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در بلوار آزادی ادامه داردکه ساز وکار اجرایی […]

طالب صادقیان شهردار ایلام روز یک شنبه در گفتگو با خبرنگار سایت خبری راسان خبر در ایلام گفت: پروژه میدان شهید کشوری به طول ۵۰۰ متر از روبروی ایستگاه آتش نشانی واقع در بلوار مدرس تا روبروی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در بلوار آزادی ادامه داردکه ساز وکار اجرایی شدن آن در حال انجام است.
وی افزود: این طرح با اعتبار ۲۰۰ میلیارد ریال از محل منابع داخلی و استانی در هفته دولت همزمان با افتتاح تقاطع غیر هم سطح آیت الله حیدری_ چهارراه رسالت کلنگ زنی خواهد شد.
شهردار یلام با بیان اینکه این فرجه اتمام این پروژه یک سال و نیم می باشد ادامه داد:افتتاح و بهره‌برداری از این پروژه مهم و تأثیرگذار شهری ۵۰ درصد ترافیک ورودی شهر ایلام به منطقه مرکزی برطرف خواهد شد.
وی تصریح کرد: تقاطع غیرهم سطح آیت الله حیدری–چهارراه رسالت به طول ۹۰۰ متر و اعتبار ۸۹ میلیارد ریال بهمن ۹۶ کلنگ زنی شد در هفته دولت سالجاری افتتاح خواهد شد.
صادقیان اظهار داشت: زیرگذر رسالت شهر ایلام به طول ۴۳۰ متر بااعتبار ۸۰ میلیارد ریال از محل اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ایلام واقع در خیابان آیت اله حیدری تا روبروی شرکت مخابرات و جهاد کشاورزی ایلام ادامه دارد.
شهرستان ایلام بیش از ۲۲۰هزار نفر جمعیت دارد.