ایلام_مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام از تکمیل واحدهای باقی مانده تا پایان دولت دوازدهم خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری راسان خبر از ایلام، عبدالله بهادری در بازدید طرح مسکن مهر دهلران اظهار کرد: عمده مسکن مهر باقیمانده استان مربوط به شهرستان دهلران می باشد که طبق برنامه زمانبندی اتمام این طرح تا پایان دولت همزمان با سراسر کشور در دستور کار قرار دارد و با تمهیداتی که نظر گرفته ایم قطعاً واحدهای مسکن مهر باقیمانده این شهرستان نیز تا پایان دولت با کیفیت لازم تکمیل و تحویل متقاضیان خواهد شد.

وی افزود: تعدادکل مسکن مهر شهر دهلران ۱۹۷۰ واحد می باشد که هم اکنون از این تعداد واحد ۴۷۵ واحد با پیشرفت فیزیکی بین ۶۰ تا ۸۰ درصد توسط سه تعاونی در حال تکمیل هستند.

مدیرکل راه و شهرسازی ایلام گفت: تلاش می شود با افزایش سقف تسهیلات و همچنین اختصاص کمک بلاعوض با توجه به میزان پیشرفت فیزیکی نسبت به تکمیل این واحدها تا پایان دولت اقدام شود.

وی خاطر نشان کرد: مابقی واحدهای مسکن مهر دهلران قبلا تکمیل و به متقاضیان واگذار شده است و تعدادی هم که متقاضی نداشته اند از طریق مزایده عمومی در سنوات قبل واگذار شده اند.

مدیر کل راه و شهرسازی استان ایلام در مورد وضعیت زیر ساختها و معابر مسکن مهر شهرستان دهلران بیان داشت: در بازدیدی که به همراه فرماندار این شهرستان داشتیم مقرر گردید با پی گیریهای لازم وتلاش در جهت  جذب اعتبار ملی در این خصوص و اعتباراتی که از طرف فرمانداری و شهرداری در نظر گرفته خواهد شد، بتوانیم معابر مسکن مهرهای دهلران و موسیان را ساماندهی نماییم.

شناسه خبر/۵۱۱۲۳