راسان_ ایلام، طی حکمی از سوی، علیرضا ولی، مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی، آیت جمالی به عنوان مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی شعبه ایلام منصوب شد. در متن این حکم امده است؛ جناب آقای مهندس آیت جمالی؛ باستناد به بند 4-15 اساسنامه شرکت به موجب این حکم جنابعالی را به سمت مدیر شرکت خدمات حمایتی […]

Untitled-1راسان_ ایلام، طی حکمی از سوی، علیرضا ولی، مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی، آیت جمالی به عنوان مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی شعبه ایلام منصوب شد.

در متن این حکم امده است؛

جناب آقای مهندس آیت جمالی؛

باستناد به بند 4-15 اساسنامه شرکت به موجب این حکم جنابعالی را به سمت مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان ایلام منصوب میشوید.

امیدوارم با اتکال به خداوند متعال در راستای اجرای سیاست های افزایش ضریب خودکفائی محصولات اساسی کشاورزی با بهره گیری از کلیه امکانات،توانمندی ها و منابع موجود و معاضدت سایر همکاران با ارتقاء و افزایش بهره وری در تامین و تدارک مطلوب نهاده های کشاورزی مورد نیاز استان در راستای تنظیم بازار، تمرکز بر پنج مولفه اصلی در تامین و تدارک محصولات کشاورزی شامل با کیفیت،به اندازه، به موقع، اقتصادی و سهل آسان را سر لوحه کار خود قرار داده و با تعامل لازم و موثر با سازمان جهاد کشاورزی استان در تحقق برنامه های کلان بخش کشاورزی موفق و موید باشید.