به گزارش راسان خبر، این نشست با حضور اعضای هیات رییسه خانه مطبوعات، نماینده اداره کل فرهنگ و ارشاد استان و اصحاب رسانه استان برگزار می شود. در این اطلاعیه از اهالی مطبوعات استان خواسته شده بمنظور بررسی دغدغه های اهالی مطبوعات و رسانه های استان و اعضای مجمع عمومی خانه مطبوعات در این […]

286366_orig

 

به گزارش راسان خبر، این نشست با حضور اعضای هیات رییسه خانه مطبوعات، نماینده اداره کل فرهنگ و ارشاد استان و اصحاب رسانه استان برگزار می شود.
در این اطلاعیه از اهالی مطبوعات استان خواسته شده بمنظور بررسی دغدغه های اهالی مطبوعات و رسانه های استان و اعضای مجمع عمومی خانه مطبوعات در این نشست هم اندیشی شرکت کنند.
خانه مطبوعات استان ایلام از همه اهالی رسانه ایی استان ایلام شامل خبرنگاران، اعضای هیات تحریریه، سردبیران و مدیران مسوول مطبوعات محلی، خبرگزاری ها، سایت های خبری و نمایندگان روزنامه های سراسری دعوت کرده در این نشست که روز شنبه 31 مرداد ساعت 16 در مجتمع فرهنگی، هنری ارشاد واقع در خیابان پیروزی برگزار می شود، حضور به هم رسانند.
هدف از برگزاری این هم اندیشی تعاملات و همکاری های فی مابین اصحاب رسانه استان و بیان نظرات، پیشنهادات و انتقادات اصحاب رسانه اعلام شده است.
پس از برگزاری آیین روز خبرنگار، تعدادی از فعالان مطبوعاتی استان ایلام در اعتراض به نحوه برگزاری این آیین و همچنین جشنواره آثار برتر خبرنگاران این استان، در نامه ای به مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام خواستار تشکیل مجمع عمومی فوق العاده خانه مطبوعات شده بودند