راسان خبر/فرماندار ایلام گفت: علی رغم تمامی مشکلات اقتصادی مردم درپایبندی به اصل نظام با هیچکس تعارف و معامله نخواهند داشت و پای نظام محکم ایستاده اند.

به گزارش راسان خبر از ایلام؛ عبدالصاحب نادری امروز در جلسه شورای اداری شهرستان اظهار داشت: بیان دستاوردها وخدمات ارزنده دولت باهدف جهاد تبیین و همچنین ایجاد زمینه های رضایتمندی مردم با تسهیل در ارائه خدمات بی شک دربالا بردن میزان مشارکت در انتخابات پیشرو تاثیر گذار خواهد بود.

وی افزود: مدیران ضمن پایبندی به چهاد راهبرد مورد تاکیدرهبر معظم انقلاب ( مشارکت، سلامت، امنیت و رقابت) باید تمام قد و با همه امکانات دستگاه برای ایام انتخابات پای کار بیایند.

فرماندار ایلام گفت: علی رغم تمامی مشکلات اقتصادی مردم درپایبندی به اصل نظام با هیچکس تعارف و معامله نخواهند داشت و پای نظام محکم ایستاده اند.

حث اربعین امسال و اهتمام دستگاه ها در جهت برگزاری باشکوه از هم اکنون،توجه به نشاط اجتماعی درجامعه الخصوص در مناسبات واعیاد،توجه به موضوع سلامت جامعه وبرنامه های آموزشی درجهت مبارزه با تهدیدات سلامت،پدافند غیرعامل درحوزه زیرساخت ها وحفاظت و صیانت از زیرساخت ها،پیش بینی و پیشگیری و صرفه جویی و مدیریت در مصرف آب و برق با توجه به فصل گرما سایرموضوعات مهمی بود که دراین جلسه ازسوی فرماندار مطرح و مدیران توضیحات وتمهیدات اندیشیده شده در این زمینه هارا نیز بیان کردند.

کد خبر/۹۵۱۴۹

  • نویسنده : سمیه آذرمهر