سردار علی دولتی گفت: با اشاره به اینکه سلامت جامعه درگرو داشتن زنان پاکدامن است،گفت: مادران نقش بسیار مهمی درساختن خانواده های سالم دارند.

 

DSC06607راسان ایلام،سردار”علی دولتی” فرمانده انتظامی استان ایلام، با تبریک فرا رسیدن میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن گفت: پوشیدگی وحجاب زن نماد پرهیزگاری اوست و حفظ پاکدامنی منحصر به پوشش نیست، بلکه زن باید از هرگونه رفتاری که سبب تحریک وطمع ورزی هوسرانان می شود به شدت پرهیز کند.

وی به جایگاه والای زنان اشاره کرد و افزود: می طلبد که این گوهر گرانبهای آفرینش درصدف حجاب قرار گیرد تا ارزشهای انسانی اش در امان بماند و پوشش اسلامی باعث می شود که زن امنیت و آرامش داشته باشد و هرچه این پوشش کامل تر باشد درصد امنیت زن درجامعه نیز بالا می رود.

فرمانده انتظامی استان ایلام با تاکید بر اینکه جامعه به واسطه داشتن زنان پاکدامن مسیر درست را درپیش می گیرد گفت: حجاب و حیا از ویژگیهای بارز زن مسلمان است و پوشیدگی زن نماد وشاخصه پرهیزکاری او می باشد.

سردار دولتی در پایان، وضعیت حجاب وعفاف را دراستان ایلام ستودنی دانست وتصریح کرد: زنان غیور وپاکدامن این خطه از سرزمین مقدس جمهوری اسلامی ایران همواره ثابت کرده اند که پیرو آموزه های الهی وائمه اطهار هستند.