راسان،ایلام،”عبدالصاحب حیدر زاده” قهرمان اسبق تیم ملی کشتی فرنگی و مربی پایه دانشگاه علمی کاربردی پارسیان(1) استان ایلام، با تبریک کسب مقام قهرمانی تیم ملی کشتی جمهوری اسلامی، گفت: استان ایلام دارای استعداد های درخشانی در بین نونهالان و نوجوان است، که می شود به وضوح انها را دید و روی انها سرمایه گذاری کرد. […]

DSC07809راسان،ایلام،”عبدالصاحب حیدر زاده” قهرمان اسبق تیم ملی کشتی فرنگی و مربی پایه دانشگاه علمی کاربردی پارسیان(1) استان ایلام، با تبریک کسب مقام قهرمانی تیم ملی کشتی جمهوری اسلامی، گفت: استان ایلام دارای استعداد های درخشانی در بین نونهالان و نوجوان است، که می شود به وضوح انها را دید و روی انها سرمایه گذاری کرد.

قهرمان اسبق تیم ملی کشتی فرهنگی ایلام افزود: قطعا در این میان حمایت اداره کل ورزش و جوانان ایلام از کشتی استان، از این استعدادها می توان گام مهمی را به سوی موفقیت ها بردارند.

وی افزود: کشتی استان با فاصله گرفتن چندین ساله از این ورزش، می تواند با حمایت و پرورش استعدادها در استان با بدست اوردن فرصت های مناسب جایگاه خود را در این مسیر به خوبی پیدا کند.

حیدر زاده در ادامه افزود:  دانشگاه علمی کاربردی پارسیان (1) همواره توانسته با حمایت های بی دریغ خود از کشتیگیران دانشجو این مرکز جایگاه کشتی را در بین دانشجویان تقویت کند.

وی همچنین به  کسب مقام های دانشجویان این مرکز در سطح دانشکاه های علمی کاربردی کشور اشاره کرد.

وی ادامه داد: امیدواریم  شاهد موفقیت های خوب کشتی استان در سطح مسابقات کشور و جهان باشیم و اسم  جایگاه کشتی استان به خوبی در بین استان های دیگر حفظ کنیم.

وی همچنین در پایان  برای “خادم” و کلیه همکارانش در فدراسیون کشتی ارزوی موفقیت کرد و گفت: امید وارم جایگاه کشتی ایران عزیزمان ایران همچنان طلایی باشد و با گرفتتن مدال های متعدد جهانی سکوی نخست ازان نام اوران کشتی باشد.