به گزارش پایگاه خبری راسان خبر از ایلام، رئیس پلیس راه استان ایلام از برگزاری مانور بدون حادثه در استان خبر داد و گفت: این برنامه با افزایش حضور تیم های گشتی پلیس راه و راهداری و دستگاههای امدادرسان در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در می آید. سرهنگ رضا همتی زاده افزود: روز بدون […]

به گزارش پایگاه خبری راسان خبر از ایلام، رئیس پلیس راه استان ایلام از برگزاری مانور بدون حادثه در استان خبر داد و گفت: این برنامه با افزایش حضور تیم های گشتی پلیس راه و راهداری و دستگاههای امدادرسان در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در می آید.

سرهنگ رضا همتی زاده افزود: روز بدون “حادثه ” یک روز نمادین در اجرای قوانین و مقررات از سوی رانندگان و نظارت و کنترل از سوی پلیس با اعزام تیم های گشتی به محورهای اصلی،فرعی و روستایی و همچنین ارائه خدمات از سوی واحدهای امدادی به امدادخواهان است.

وی یادآور شد: نقش مردم در پیشبرد اهداف پلیس راه غیرقابل انکار بوده و خوشبختانه از ابتدای سالجاری تا کنون با همکاری و مشارکت خوب مردم و فعالیت سازنده و اثرگذار دستگاههای خدماتی و امدادی در کنار پلیس راه شاهد کاهش ۴۳ درصدی تصادفات رانندگی بوده ایم و انشاءالله با مشارکت مردم شاهد ادامه این روند در روزهای آینده باشیم.

رئیس پلیس راه ایلام اظهار داشت: مانور روز بدون حادثه با همکاری دستگاههای مختلف از جمله راهداری و حمل و نقل جاده ای،هلال احمر و فوریت پزشکی و همچنین استانداری استان برگزار گردید تا در میدان عمل و خدمت رسانی به مردم این دستگاهها بتوانند نقش اثرگذاری در کاهش تصادفات رانندگی و کشته شدن ناشی از تصادفات داشته باشند.

کد خبر/۴۹۰۶۴