به گزارش خبرنگار سایت خبری راسان خبر؛ محمد رزم رییس کل دادگستری ایلام روز دوشنبه در جمع خبرنگاران گفت: مبارزه جدی با گرانفروشی، نظارت های مستمر بر بازار، برخورد جدی با متخلفان و رفع مشکلات معیشتی مردم در دستور کار دستگاه قضا استان قرار دارد. وی افزود: برخی از سودجویان در شرایط نامناسب اقتصادی کشور […]

 به گزارش خبرنگار سایت خبری راسان خبر؛ محمد رزم رییس کل دادگستری ایلام روز دوشنبه در جمع خبرنگاران گفت: مبارزه جدی با گرانفروشی، نظارت های مستمر بر بازار، برخورد جدی با متخلفان و رفع مشکلات معیشتی مردم در دستور کار دستگاه قضا استان قرار دارد.

وی افزود: برخی از سودجویان در شرایط نامناسب اقتصادی کشور اقدام به قاچاق کالا می‌کنند که این اقدام برخلاف شعار حمایت از رونق تولید است.

رئیس دادگستری ایلام بیان داشت: فروش سیم کارت های بدون سند، گرانفروشی و مسافر فروشی از جمله مشکلاتی است که ایام اربعین با آن روبه رو هستیم که زیبنده مردم این استان نیست و سازمان تعزیرات حکومتی بطور جدی این موضوع را بررسی و با متخلفان برخورد کند.

وی اظهار داشت: دستگاه های مرتبط از جمله تعزیرات، سازمان صنعت، نیروی انتظامی و…باید نسبت به گران فروشی و واحدهای متخلف برخورد جدی داشته باشند.

وی عنوان کرد:  ایجاد شعبه تجدیدنظر مبارزه با کالای قاچاق و ارز در استان افتتاح شده است.

رزم در ادامه، به اهمیت تامین امنیت و آرامش عمومی و برخورد جدی با قانون شکنان در جامعه تاکید کرد و گفت:  هیچ گونه اغماضی با مخلان نظم و امنیت نخواهیم داشت.

گفتنی است، تعدادی از محکومان محاکم قضایی استان با قید وثیقه و فرصت مرخصی از زندان طی سال های گذشته خارج و مراجعه نکرده بودند با هماهنگی نیروهای امنیتی و انتظامی  شناسایی و دوباره به زندان برگشته اند.