راسان خبر/مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام از احیای مجتمع خدماتی رفاهی و بهداشتی بین‌راهی سه‌راهی جندالله بخش صالح‌آباد شهرستان مهران خبر داد.

به گزارش راسان خبر از ایلام؛ فرزاد شریفی اظهار کرد: مجتمع خدماتی رفاهی و بهداشتی بین‎راهی سه‌راهی‌جندالله در راستای رفاه حال زائران ایام اربعین و همچنین مسافران و گردشگران، توسط بخش خصوصی احیا شد.

وی با اشاره به اینکه در ایام اربعین حسینی، استان ایلام با انبوه ورود مسافران و زائران روبه‌رو است، افزود: این مجتمع خدماتی رفاهی و بهداشتی آمادگی کامل برای خدمات‌دهی مناسب به زائران و مسافران ورودی به استان را دارد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام گفت: این مجمتع که در سه‌راهی جندالله بخش صالح‌آباد شهرستان مهران و در مسیر تردد زائران اربعین حسینی(ع) قرار گرفته است، با ایجاد رستوران برای پذیرایی و همچنین ۲۴ چشمه سرویس بهداشتی و چهار چشمه حمام توسط بخش خصوصی راه‌اندازی شد.

شریفی در پایان با اشاره به اینکه فراهم کردن فضای جدید برای اسکان و پذیرایی از زائران اربعین در دستور کار قرار دارد، ادامه داد: این اداره‌کل در راه ارائه خدمات به زوار امام حسین(ع) از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

کد خبر/۸۳۱۶۴

  • نویسنده : سمیه آذرمهر