راسان خبر/مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) ایلام با بیان اینکه محرومیت‌های آبدانان نیازمند توجه ویژه است، گفت: مشکلات و محرومیت‌های این شهرستان از مرکز پیگیری می شود.

به گزارش راسان خبر از ایلام؛ محمد زارع» در دیدار با امام جمعه شهرستان آبدانان، اظهار کرد: فلسفه وجودی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، محرومیت زدایی و کمک به محرومان است لذا در این راستا هر آنچه در توان داشته باشیم برای خدمت به مردم عزیز انجام می‌دهیم.

وی با بیان اینکه مردم شریف آبدانان مردمانی با استعداد، علمی و غنی از ایده هستند، افزود: شهید داریوش رضایی نژاد نمونه بارز جوانان با استعداد شهرستان آبدانان است.

مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) ایلام  با تاکید بر اینکه از طریق مرکز پیگیری مشکلات و محرومیت‌های شهرستان آبدانان خواهیم بود، تصریح کرد: باید از استعداد جوانان آبدانانی برای توسعه کشور، استان و شهرستان بهره‌گیری شود.

زارع با بیان اینکه مردم شریف آبدانان دشمان نظام را در اهداف پلیدشان ناکام گذاشتند و همیشه پشت نظام، انقلاب و رهبری ایستاده‌اند لذا لایق نوکری و خدمتگذاری هستند، خاطرنشان کرد: هر آنچه در توان ستاد اجرایی فرمان امام برای رفع محرومیت از چهره این شهرستان باشد انجام خواهیم داد.

امام جمعه آبدانان نیز در این دیدار گفت: شهرستان آبدانان به معنای واقعی محروم است لذا می‌طلبد به این شهرستان با توجه به ظرفیت‌های عظیمی که دارد توجه ویژه شود.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی احمد فداله با بیان اینکه هرگونه جریانی انحرافی در شهرستان آبدانان ریشه در فقر و مشکلات مالی دارد، افزود: این شهرستان علاوه بر توجه ویژه دولت؛ نیازمند حضور نهادی مانند ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، برای برداشتن چهره محرومیت از سیمای این شهرستان است.

وی، ادامه داد: روحیه ناامیدی در بین جوانان این شهرستان به دلیل نبود شغل در این بسیار پایین آمده لذا نیاز به حضور بیشتر ستاد اجرایی فرمان حضرت امام استان در این منطقه است.

امام جمعه شهرستان آبدانان حمایت‌های معیشتی، جهیزیه برای نوعروسان، تسهیلات اشتغالزایی بنیادبرکت و مسکن را نیاز مبرم جوانان این منطقه دانست، و تصریح کرد: تسهیلات بنیاد برکت برای اشتغال جوانان با استعداد این شهرستان بسیار مهم و حائز اهمیت است.

کد خبر/۹۰۳۴۹

  • نویسنده : سمیه آذرمهر