به گزارش خبرنگار راسان خبر، قاسم سلیمانی‌دشتکی استاندار ایلام ظهر امروز در همایش دبیران احزاب و فعالین سیاسی استان اظهار داشت: هر مسوولی بر مبنای وظایف خود برنامه را پیش برده تا زمینه نارضایتی مردم فراهم نشود. وی افزود: یکی از انتقادهایی که به بنده می‌شود این است که چرا مدیری از آبدانان انتخاب می‌شود، […]

به گزارش خبرنگار راسان خبر، قاسم سلیمانی‌دشتکی استاندار ایلام ظهر امروز در همایش دبیران احزاب و فعالین سیاسی استان اظهار داشت: هر مسوولی بر مبنای وظایف خود برنامه را پیش برده تا زمینه نارضایتی مردم فراهم نشود.

وی افزود: یکی از انتقادهایی که به بنده می‌شود این است که چرا مدیری از آبدانان انتخاب می‌شود، هیچ‌دستگاه اجرایی حق ندارد بدون هماهنگی با استاندار مدیرکل را منصوب کند، اما اگر فرد توانمندی معرفی شود بررسی خواهد شد.

استاندار ایلام تصریح کرد: پروژه لرزه‌نگاری نفت‌وگاز با اعتبار ۱۲۰۰ میلیارد تومان از مهمترین پروژه‌های عمرانی شهرستان آبدانان است که با راه‌اندازی، اشتغالزایی پایدار به همراه خواهد داشت.

وی عنوان کرد: قانون چارچوبی را برای حق مناطق جنگی تعیین کرده است، در این مورد پیگیرهای بسیاری به صورت کتبی و شفاهی در دیدار با فرماندهان و مسوولان ارشد کشوری انجام شده که متاسفانه منع قانونی برای این کار وجود دارد ولی باز در این راستا تلاش می‌شود.

سلیمانی‌دشتکی تاکید کرد: بنده دولت تدبیر و امید را دولت یک حزبی نمی‌دانم، در انتصابات مدیران استانی از تمامی جناح‌ها استفاده شده و بیشترین انتصاب نیز از اصلاح‌طلبان بوده است بنابراین با توقعات برای خود دردسر ایجاد نشود.

استاندار ایلام خاطرنشان کرد: متاسفانه عملکرد شهرداری و شورای شهر ایوان در بحث حل مشکلات زیرساخت‌ها بسیار ضعیف است و این موضوع سبب شده جهت پیشبرد این مشکلات اعتبارات به سایر دستگاه‌ها اختصاص یابد، اگر شهرداری قوی‌تر شود این بودجه به خود آنان تخصیص خواهد یافت.

وی اضافه کرد: هم‌اکنون بیش از ۱۱ هزار نفر در پایانه برکت و مرز مهران مشغول به کار هستند، بنابراین از هر مدیری در هر حزب و جناحی اشتغالزایی ایجاد کرد باید تشکر شود.

سلیمانی‌دشتکی بیان کرد: ۲۸ درصد مدیران میانی دستگاه‌های اجرایی استان بانوان هستند و این انتصابات هم ادامه خواهد داشت.

گفتنی است؛ ۵۲ حزب در استان تشکیل شده که ۳۴ مورد آن اصطلاح‌طلب و ۱۹ حزب اصول‌گرا است.