ر‍اسان خبر/ استاندار ایلام با تاکید بر اینکه مردم رای دادن را به ساعات پایانی انتخابات موکول نکنند، گفت: مردم به‌خوبی به تکلیف و ادای دین خود واقف هستند.

به گزارش راسان خبر از ایلام؛ حسن بهرام‌نیا استاندار ایلام روز جمعه ۱۱ اسفندماه در بازدید از شعب اخذ رای شماره یک و ۱۰ در شهرستان دهلران، اظهار داشت: از لحظه شروع انتخابات در استان شاهد حضور مردم در پای صندوق‌های رای هستیم و در دهلران هم مردم در صف هستند تا به حوزه‌های اخذ رای مراجعه و رای دهند. مردم از مسئولان جلوتر هستند و نسبت به تکلیف و ادای دین خود واقف هستند.

وی با مطلوب دانستن میزان مشارکت مردم در انتخابات، افزود: در لحظات پیش رو حتماً شاهد موج عظیم مردم در پای صندوق‌های رای خواهیم بود.

استاندار ایلام گفت: دست‌اندرکاران انتخابات زمینه را برای مشارکت گسترده مردم فراهم کرده اند و مردم هم به‌خوبی در پای صندوق‌های رای حضور پیدا می‌کنند.

بهرام نیا با تقدیر از حضور مردم متدین و ولایت‌مدار حوزه انتخابیه دهلران که نسبت به آب و خاک و پرچم نطام مقدس جمهوری اسلامی وفادار هستند، خاطرنشان کرد: پیام این حضور این است که مردم در صحنه انتخابات و پشتیبانی از نظام و انقلاب پای‌کار هستند.

وی با اشاره به عزم و اراده مردم حوزه انتخابیه ایلام و حوزه انتخابیه دهلران برای حضور در انتخابات، افزود: پیش‌بینی این است که نتیجه مشارکت چنان خواهد بود که نقشه دشمنان برای کمرنگ کردن حضور مردم خنثی و موجب یاس و ناامیدی آنها خواهد شد و مقام معظم رهبری، دلدادگان به این کشور و خانواده‌های معظم شهدا شاد خواهند شد.

استاندار ایلام در پایان از مردم خواست در رای دادن تعجیل کنند و رای خود را به ساعات پایانی موکول نکنند.

کد خبر/۹۲۹۴۶

  • نویسنده : سمیه آذرمهر