راسان خبر/ مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گفت: از زمان اجرای طرح فجرانه تاکنون تعداد ۱۵۶۸۲۹ خانوار ایلامی مشارکت نموده و اقدام به خرید از فروشگاه‌های زنجیره‌ای و خرد محلی کردند.

به گزارش راسان خبر  از ایلام؛ نورالدین الیاسی در جلسه کارگروه تنظیم بازار که به ریاست استاندار ایلام برگزارشد به تشریح اهداف مرحله جدید طرح ملی کالابرگ الکترونیک تحت عنوان ” طرح فجرانه ” پرداخت.

وی افزود: بسته تشویقی ۲۲۰ هزار تومانی طرح فجرانه دولت به دهک های اول تا هفتم اختصاص یافته تا مشمولین طرح با مراجعه به فروشگاه‌های زنجیره‌ای وخرد محلی اقدام به خرید ۱۱ قلم کالایی که به قیمت سال ۱۴۰۱ عرضه می شود، نمایند.

مدیرکل اداره کار ایلام تصریح کرد: در واقع این مبلغ تشویقی ما به التفاوت قیمت ۵۲۳۰۰۰ تومان با ۷۳۴۷۵۰ تومان ۱۱ قلم کالا می باشد که توسط دولت پرداخت می شود.

الیاسی بیان داشت: اجرای این طرح که با استقبال خوب مردم همراه شده از ۱۷ بهمن ماه شروع و تا ۱۷ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳ ادامه دارد و مدت اعتبار مبلغ تشویقی هر ماه تا هیجدهم ماه بعد می باشد لذا مشمولین طرح از خرید شتابزده و ازدحام در فروشگاهها خودداری کنند.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان ایلام اعلام کرد: از ابتدای اجرای طرح فجرانه تاکنون ۱۷۷۷۷۸ تراکنش موفق خرید در ۲۱۰۶ پایانه فروشگاهی مربوط به ۱۵۶۸۲۹ خانوار انجام شده که مبلغ حمایتی دولت ۹۸/۹۲۲/۹۸۳/۲۷۲ تومان و مبلغ ۱۹۱/۶۷۹/۵۲۱/۶۶۳ تومان آورده نقدی مردم بوده است.

کد خبر/۹۲۸۵۸

  • نویسنده : سمیه آذرمهر