راسان خبر/مدیرکل کمیته امداد ایلام گفت: هم اکنون مددجوی واجد شرایط فاقد مسکن در بین خانواده های دو نفر به بالا در این استان وجود ندارد مگر اینکه مشکل تهیه زمین داشته باشند.

به گزارش راسان خبر از ایلام؛ ناصر مرادی پویانی در دیدار با مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام اظهار داشت: یکی از مشکلات اصلی این نهاد در حوزه تأمین مسکن مددجویان نبود زمین خصوصاً در شهرها بوده که در صورت رفع این مشکل، تأمین مسکن مددجویان کمیته امداد سرعت می گیرد.

وی همچنین با اشاره به آیین باشکوه اربعین که تابستان امسال برگزار می شود افزود: یکی از مهم ترین مناسبت هایی که کمیته امداد در راستای خدمت به نیازمندان هر ساله به آن ورود می کند آیین اربعین است که مشارکت و همراهی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در این زمینه بسیار ضروری است.

مرادی ادامه داد: برنامه هابی که کمیته امداد در این زمینه دارد شامل: کمک رسانی به زائران در راه مانده,جمع آوری نذورات و صدقات و موارد دیگر بوده که انتظار داریم این اداره کل خصوصاً در مرز مهران کمیته امداد استان را همراهی نماید.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام نیز در این دیدار گفت: با توجه به اینکه عمده ی تصمیماتی که در ایام اربعین برای مرز مهران گرفته می شود از طریق ستاد اربعین و استانداری است اما این اداره کل در این زمینه از تمام توان خود در راستای خدمت به قشر نیازمند استان استفاده خواهد کرد.

چشمه خاور افزود: با توجه به اینکه کمیته امداد از معدود دستگاههایی است که از حضور زائران اربعین در استان عایداتی برای نیازمندان دارد در اربعین امسال آماده همکاری با کمیته امداد هستیم.

کد خبر/۹۵۰۶۹

  • نویسنده : سمیه آذرمهر