به گزارش خبرگزاری راسان خبر از ایلام، «حسینعلی امیری» معاون پارلمانی رئیس جمهور  روز چهارشنبه هفته جاری به منظور  حضور در آئین افتتاح و کلنگ زنی طرح ها و پروژه های هفته دولت به استان ایلام سفر می کند. شرکت در برنامه های هفته دولت در این استان حضور در مزار شهدای گمنام، دیدار با […]

به گزارش خبرگزاری راسان خبر از ایلام، «حسینعلی امیری» معاون پارلمانی رئیس جمهور  روز چهارشنبه هفته جاری به منظور  حضور در آئین افتتاح و کلنگ زنی طرح ها و پروژه های هفته دولت به استان ایلام سفر می کند.
شرکت در برنامه های هفته دولت در این استان حضور در مزار شهدای گمنام، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، حضور در ستاد بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده استان، حضور در همایش سازمان های مردم نهاد از جمله برنامه های روز اول سفر معاون پارلمانی رئیس جمهور در پنجمین روز از هفته دولت به استان ایلام است.
برنامه های روز دوم سفر امیری به استان و در ششمین روز از هفته دولت افتتاح زیرگذر رسالت شهر ایلام، حضور در آیین افتتاح و کلنگ زنی همزمان ۲۲۹ طرح و پروژه عمرانی، اقتصادی استان در جشنواره شهید رجایی، حضور در جلسه شورای اداری، بازدید از مناطق سیل زده استان اختصاص دارد.
لازم به ذکر است،  هفته دولت از ۲۲۹ طرح و پروژه با اعتباری بالغ بر ۴ هزار میلیارد ریال رونمایی خواهد شد.
۲تا۸ شهریور به عنوان هفته دولت نامگداری شده است.