هدایت فیلی مدیر کل پست ایلام روز سه شنبه در گفتگو با راسان خبر در ایلام گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون ۵ هزار و ۱۵۱ کارت سوخت برای مالکان خودرو در این استان صادر شده است. وی افزود: همچنین ۴ هزار و ۷۰ کارت به مالکان خودرو  تحویل داده شده است. مدیر کل پست ایلام […]

هدایت فیلی مدیر کل پست ایلام روز سه شنبه در گفتگو با راسان خبر در ایلام گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون ۵ هزار و ۱۵۱ کارت سوخت برای مالکان خودرو در این استان صادر شده است.

وی افزود: همچنین ۴ هزار و ۷۰ کارت به مالکان خودرو  تحویل داده شده است.

مدیر کل پست ایلام بیان داشت:همچنین یک هزار و ۸۱ کارت سوخت در باجه پست ایلام معطل مانده است، با توجه به لزوم استفاده از کارت سوخت شخصی از ۲۰ مرداد، درصورت مراجعه‌ی افراد، در اختیارشان قرار می‌گیرد.

وی مهترین دلیل معطلی کارت سوخت در این باجه ها را فروش خودرو توسط مالک، عدم دریافت کارت و ..عنوان کرد.

فیلی خاطرنشان کرد: براساس نتایج  ارزیابی کیفی در خردادماه  از سوی دفتر مدیریت کیفیت و امور مشتریان ایلام  رتبه سوم رعایت شاخص های کیفی در شبکه پستی کشور را به دست آوردند.

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در خرداد ماه طی اطلاعیه‌ای اعلام کرده است، عرضه‌ی بنزین در جایگاه‌های سوخت سراسر کشور از تاریخ بیستم مرداد ماه سال جاری صرفاً با ارائه‌ی کارت هوشمند سوخت خودرو، امکان‌پذیر خواهد بود.

بنابراین اجباری شدن کارت سوخت در این تاریخ فقط در چهار شهر بزرگ کشور انجام می‌شود و سایر شهرها و روستاهای کشور طی روزهای بعد از آن یک به یک مشمول برنامه خواهند شد.