راسان خبر/مدیر ورزش قهرمانی مرکز تربیت بدنی سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام گفت: مقام اول و سوم مسابقات قهرمانی بسیج کشور جام ولایت در رشته های تکواندو و ووشو به ورزشکاران ایلامی رسید.

به گزارش راسان خبر از ایلام؛  سرهنگ ایوب مظفری روز جمعه در گفت و گویی اظهار کرد: ۲ تن از ورزشکاران بسیجی مرکز تربیت بدنی سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام در مسابقات قهرمانی بسیج کشور جام ولایت یادواره سردار شهید «محمدناصر اشتری» مقام اول ووشو و سوم تکواندو این دوره از رقابت ها دست یافتند.

وی افزود: در رشته ووشو «متین ناصری» در وزن ۷۵- کیلو گرم مقام اول و در رشته تکواندو نیز «امید کرمی» مقام سوم برای وزن ۸۷ کیلو گرم را کسب کردند.

مدیر ورزش قهرمانی مرکز تربیت بدنی سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام یادآور شد: این مسابقات ۱۹ و ۲۰ مردادماه با حضور ورزشکاران بسیجی از ۲۷ استان کشور به میزبانی زنجان برگزار شد.

مظفری ادامه داد: در این دوره از مسابقات ۵۰۰ ورزشکار در رده سنی جوانان در رشته های تکواندو و ووشو در اوزان مختلف به مصاف هم رفتند.

وی یادآور شد: شرکت‌کنندگان در این مسابقات برگزیدگان مرحله استانی از سراسر کشور بودند که حدود ۳۰۰ نفر از ورزشکاران در رشته تکواندو و ۲۰۰ نفر در رشته ووشو (ساندا و تالو) با هم رقابت پرداختند.

به گفته مدیر ورزش قهرمانی مرکز تربیت بدنی سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام برندگان این رقابت ها از سوی فدراسیون های مربوطه به اردوهای راهیابی تیم ملی دعوت می شوند.

کد خبر/۸۵۶۵۹

  • نویسنده : سمیه آذرمهر