«سید محمد علوی فر» رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان ایلام روز سه شنبه در گفتگو با خبرگزاری راسان خبر در ایلام گفت: با توجه به لغو ویزا و پیش بینی حضور گسترده زائرین در کنگره عظیم اربعین  و لزوم فعالیت بیشتر  بر اساس هماهنگی انجام‌شده فعالیت‌های گسترده‌ای در این ایام از طریق کمیته مشارکت‌های […]

«سید محمد علوی فر» رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان ایلام روز سه شنبه در گفتگو با خبرگزاری راسان خبر در ایلام گفت: با توجه به لغو ویزا و پیش بینی حضور گسترده زائرین در کنگره عظیم اربعین  و لزوم فعالیت بیشتر  بر اساس هماهنگی انجام‌شده فعالیت‌های گسترده‌ای در این ایام از طریق کمیته مشارکت‌های مردمی این ستاد در استان ایلام انجام می‌شود.
وی، افزود: بر اساس تأکیدات رییس  کمیته مشارکت‌های مردمی اسکان و تغذیه اربعین حسینی کشور، در جهت خدماترسانی در مرز مهران  به برپایی موکب‌های اربعین حسینی بقاع متبرکه شاخص استان‌های آذربایجان غربی، ایلام، سمنان، گلستان، گیلان و خراسان شمالی در مرز بین‌المللی مهران در ایام اربعین حسینی اقدام می‌شود.
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان ادامه داد: این موکب‌ها فعالیت خود را در یک مجموعه منسجم در ایام اربعین حسینی در راستای استقبال و پذیرایی از زوار اربعین فعالیت خواهند کرد.
وی ادامه داد: همچنین ۹ استان معین کمیته مشارکت‌های مردمی اسکان و تغذیه اربعین حسینی کشور  در مرز مهران معرفی و مستقر می شوند.
علوی فر تاکید کرد: هماهنگی‌های لازم برای انسجام در ارائه خدمات به زائرین اباعبدالله الحسین (ع) و تعامل هر چه بیشتر برای پیشبرد هرچه بهتر امور مربوطه و ارائه خدمات مناسب به زائرین عزیز انجام‌شده است.
پیش بینی می شود اربعین امسال بیش از ۴ میلیون زائر از مرز مهران راهی عتبات عالیات کشور عراق شوند.