ایلام_مدیر دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان ایلام از برگزاری نماز عید سعید فطر در فضای باز مصلی‌ها و با رعایت کامل دستورالعمل های ستاد مبارزه با کرونا در مناطق مختلف استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری راسان خبر از ایلام، حجت‌الاسلام‌ و المسلمین محمدصادق پیمایی اظهار کرد: نماز عید سعید فطر در مناطق قرمز و نارنجی از نظر شیوع کرونا با رعایت فاصله اجتماعی و در فضای باز و محوطه های مصلی‌ها و مساجد به صورت متمرکز در هر شهرستان در یک نقطه برگزار می‌شود.

وی افزود: نماز عیدسعید فطر در مناطق زرد و آبی بر اساس دستورالعمل ستاد مبارزه با کرونا در مساجد و در اماکن مسقف با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار می‌شود.

مدیر دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه ایلام تصریح کرد: نماز عید سعید فطر در فضای باز مصلی بزرگ امام خمینی(ره) به امامت حجت‌الاسلام‌والمسلمین «کریمی تبار»، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: پیمایی از مردم روزه‌دار خواست مهر و سجاده به همراه داشته باشند و  ضمن استفاده  از ماسک  فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند.

حجت‌الاسلام‌ و المسلمین پیمایی گفت: برگزاری نماز عید سعید فطر در مرکز استان و شهرستان های تابعه، تابع نظر و مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا هستیم و تلاش می‌شود که رعایت پروتکل‌های بهداشتی در برگزاری نماز عید سعید فطر به طور کامل انجام گیرد.

شناسه خبر/۵۱۸۰۲