ایلام_نمایشگاه مد و لباس جهاد دانشگاهی استان ایلام با ارائه محصولات پیشرانان و متقاضیان رشته خیاطی طرح ملی اشتغال خانگی افتتاح شد.

به گزارش راسان خبر از ایلام، رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام، در افتتاح این نمایشگاه که به همت پیشرانان و متقاضیان رشته خیاطی طرح ملی اشتغال خانگی برگزار شد، اظهار کرد: هدف از ایجاد این نمایشگاه‌ها این است که بتوانیم بحث اشتغال خانگی را تحقق ببخشیم.

سیدغلامرضا حسینی با بیان اینکه  فرصت‌های بسیار خوبی در زمینه بازارهای داخلی و در خصوص بازارهای منطقه‌ای ایجاد شده و در زمینه بازارهای جهانی هم برنامه‌هایی داریم، گفت: علاوه بر این ‌ما در استان ایلام خیلی از محصولات مشاغل خانگی را می‌توانیم از طریق مکان‌بازارهای مجازی ارائه و فراتر از مرزهای جغرافیایی برای فروش محصولاتمان فکر کنیم.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه محصول شبکه‌سازی و فعالیت‌های تیمی و زنجیره‌ای در مجموعه جهاد دانشگاهی ایلام است، یادآور شد: ما به دنبال این هستیم که برندسازی را در استان به طور جدی دنبال کنیم اما متأسفانه بر سر راه تحقق این امرموانعی وجود دارد  و اگر بتوانیم برندسازی را توسعه دهیم اتفاقات خیلی خوبی را در استان شاهد خواهیم بود.

رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام گفت: ظرفیت‌های بسیار خوبی در استان وجود دارد و امیدوارم با هم‌افزایی بیشتر این فعالیت‌ها به نتیجه برسد.

شناسه خبر/۵۳۰۹۰