امکانات درمانی و تجهیزات پزشکی بیمارستان تامین اجتماعی شهر ایلام به روز و پیشرفته است.

DSC03915راسان_ ایلام، عمران علی محمدی، نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی، در بازدید از بیمارستان تامین اجتماعی شهر ایلام،اظهار داشت: این بیمارستان از سال 87 به منظور رفاه حال بیمه شدگان تامین اجتماعی استان کلنگ زنی شده و با اختصاص به موقع اعتبارات، توانستیم شاهد پیشرفت خوب این بیمارستان باشیم.

علی محمدی اظهار داشت: این بیمارستان در مراحل پایانی تجهیز است که در هفته تامین اجتماعی سال جاری  به بهره برداری خواهد رسید.

وی افزود: همچنین، اعتبارات مرکز درمانی تامین اجتماعی مهران که در زمینی به مساحت  2 هزار و 300 متر مربع احداث می شود، تامین خواهد شد.

این مجلس شورای اسلامی گفت: ما  به همراه سایر اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس در تلاش هستیم، تا مراکز درمانی تامین اجتماعی را برای رفاه حال بیمه شدگان در کشور به خصوص مناطق محروم گسترش دهیم.

علی محمدی ادامه داد: در طول مدت ساخت این مرکز، سعی کردیم، مشکلات را برطرف کنیم.

وی افزود: امیدواریم با افتتاح این بیمارستان آسایش مردم استان را فراهم  و خیر و برکت را برای مردم و افراد بیمه شده به ارمغان آوریم.

علی محمدی ادامه داد: با توجه به جمعیت 270 هزار نفری بیمه شدگان تحت پوشش ایلام، مطمئنا این بیمارستان می تواند، جوابگوی نیاز درمانی مردم  استان  باشد.

وی به درمانگاه تامین اجتماعی مهران به عنوان  یکی از مهمترین پروژهای درمانی در استان ایلام  اشاره کرد و گفت: مدیریت درمان تامین اجتماعی استان ایلام به صورت مداوم در حال پیگیری و رایزنی با اداره کل راه و شهرسازی استان برای اخذ زمین مناسب جهت ساخت درمانگاه است که طراحی فاز یک پروژه، بلافاصله پس از معرفی زمین و اعلام ابعاد و بر اساس نقشه شهرداری انجام می شود.

علی محمدی در پایان، گفت: همچنین، پروژه اداری تامین اجتماعی با زیربنایی بالغ بر 3136 متر مربع انجام شده است و با توجه به مشکلات اولیه، مراحل اولیه تکمیل مستندات برگزاری تشریفات مناقصه متوقف شده و رفع موانع موجود از طریق استان در دست پیگیری است.