به گزارش پایگاه خبری راسان خبر از ایلام، محمد نوذری سرپرست استانداری ایلام عصر سه‌شنبه در مراسم بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان که با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد گفت: در قالب طرح آجر به آجر ۵۹ مدرسه سنگی در روستاهای […]

به گزارش پایگاه خبری راسان خبر از ایلام، محمد نوذری سرپرست استانداری ایلام عصر سه‌شنبه در مراسم بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان که با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد گفت: در قالب طرح آجر به آجر ۵۹ مدرسه سنگی در روستاهای سطح استان نوسازی می شود.

وی با بیان اینکه کار نوسازی ۲۶ فضای آموزشی سنگی در استان شروع شده است، افزود: تلاش می شود ۳۳ فضای باقیمانده  تا پایان سال مالی به اتمام برسد.

سرپرست استانداری ایلام در ادامه به نهضت مدرسه سازی اشاره کرد و تصریح کرد: در سالجاری ۲۶ فضای آموزشی با ۹۰ کلاس درس با زیربنای ۶ هزار ۸۶۱ متر توسط خیرین عزیز در حال احداث است.

نوذری ادامه داد: یکی از راهبردهای مهم و اصلی ما در امر توسعه توجه به مناطق کم برخوردار استان است و در این زمینه کمک و یاری خیرین بسیار مهم و کارساز است.

وی در ادامه از عملکرد نوسازی مدارس استان ابزار رضایت کرد و اضافه کرد: در این مدت شاهد تلاش و تکاپوی ارزشمند حوزه نوسازی مدارس استان بوده‌ایم که در اینجا از زحمات این عزیزان تشکر می‌کنم.

در پایان این مراسم از خیرین مدرسه ساز استان توسط سرپرست استانداری ایلام و دیگر مسئولان استانی تجلیل به عمل آمد.

کد خبر/۴۸۷۲۶