به گزارش خبرنگار پایگاه خبری راسان خبر از ایلام، رضا گیاهی معاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در سفر به ایلام و در جلسه کمیسیون توسعه مدیریت شرکت آب و فاضلاب استان با بیان اینکه نیروهای حجمی و شرکتی آب و فاضلاب از طریق آزمون داخلی ساماندهی می شوند گفت: […]

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری راسان خبر از ایلام، رضا گیاهی معاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در سفر به ایلام و در جلسه کمیسیون توسعه مدیریت شرکت آب و فاضلاب استان با بیان اینکه نیروهای حجمی و شرکتی آب و فاضلاب از طریق آزمون داخلی ساماندهی می شوند گفت: یکی از دغدغه‌ها و چالش‌های آبفای کشور وضعیت نیروی انسانی اعم از رسمی، قراردادی، شرکتی و حجمی بوده و این مسیر با تلاش و برنامه ریزی مدون هموار خواهد شد.

وی افزود: این آزمون طی سه سال و با راهبری و تمرکز وزارت نیرو و شرکت مهندسی آبفا کشور و برای نیروهای حجمی و شرکتی که در بخش‌های اصلی شرکت قرار دارند انجام خواهد شد.

معاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور اظهار داشت: ملاک تشخیص جذب این افراد تأیید هیأت مدیره شرکت‌های آبفا استان‌ها و کسب حد نصاب ۵۰ درصد نمره آزمون داخلی خواهد بود.

گیاهی ادامه داد: تمامی تلاش‌ها و همت مجموعه شرکت‌های آب و فاضلاب خدمت صادقانه به مردم در راستای تأمین آب آشامیدنی سالم و بهداشتی، جمع آوری، تصفیه و دفع بهداشتی فاضلاب است.

وی در ادامه ارائه توضیحاتی در خصوص فرآیند یکپارچه سازی شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی به بیان الزامات و مزیت‌های این یکپارچه سازی هم از حیث تقویت خدمات رسانی و هم ساماندهی نیرو‌های انسانی این شرکت‌ها پرداخت، و در خصوص شفاف سازی وضعیت نیرو‌های انسانی شاغل نکاتی را بیان داشتند.

نورالله تیموری مدیرعامل شرکت آبفای استان نیز در این جلسه گفت: در شهر ایلام  اقدامات بسیار جهت رفع مشکل افت فشار و کم آبی  در محله های پیام نور شهر ایلام،محله بصیرت، خیابان پاسداران، شهرک قائمیه انجام شده است.

وی افزود: مهمترین اقدامات عمرانی در بخش فاضلاب، اجرای طرح ارتقاء تصفیه خانه فاضلاب شهر ایلام و اجرای شبکه و نصب انشعابات فاضلاب شهرهای ایلام،دره شهر، ایوان سرابله، دهلران و مهران است.

مدیرعامل شرکت آبفای استان ایلام به اقدامات انجام شده در راستای پویش هرهفته الف ب ایران اشاره و اظهار داشت: در این پویش  ۱۳۶ روستا استان با جمعیتی بالغ بر ۳۰ هزار نفر از نعمت آب شرب پایدار برخوردار شدند.

پس از صحبت های مدیرعامل شرکت آبفا استان ایلام معاونین و مدیران شرکت نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص موضوع یکپارچه سازی شرکت ها ارایه نمودند و در خصوص مسائل و مشکلات حوزه خود با معاون منابع انسانی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور بحث و تبادل نظر پرداختند.

رضا گیاهی معاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به همراه حسین ایلیادی مدیرکل دفتر توسعه مدیریت و تحول اداری و کریم محرمی راد مدیرکل دفتر توسعه منابع انسانی و آموزش روز گذشته در سفری دو روزه وارد ایلام شدند.

کد خبر/۴۸۸۴۴