به گزارش راسان خبر از ایلام ، حجت الاسلام والمسلمین کلانتری معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان روز پنج شنبه در حاشیه اردوی آموزشی-تشکیلاتی “طلایه داران فردا” در جمع خبرنگاران گفت: دانش آموزان، طلایه داران فردا و آینده سازان کشور هستند، در شرایط کنونی و استعداد بالای دانش‌آموزان و جوانان کشور […]

به گزارش راسان خبر از ایلام ، حجت الاسلام والمسلمین کلانتری معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان روز پنج شنبه در حاشیه اردوی آموزشی-تشکیلاتی “طلایه داران فردا” در جمع خبرنگاران گفت: دانش آموزان، طلایه داران فردا و آینده سازان کشور هستند، در شرایط کنونی و استعداد بالای دانش‌آموزان و جوانان کشور ، نیروهای فعال و مدافع مملکت جوان ها هستند.
وی افزود: انجمن اسلامی دانش آموزی یعنی رعایت قوانین و همت و تلاش برای موفقیت در آینده و پرورش مدیران فرهنگی آینده می باشد.
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان بیان داشت: با وجود شرایط اقتصادی و فرهنگی و بایدها و نباید ها ، بار سنگین مسولیت و هدایت بر دوش دانش آموزان و جوانان است، بنابراین جهت رسیدن به اهداف والای خود در جامعه تلاش کنید.
روح الله پارسی مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش‌آموزان استان نیز گفت:  اردوی آموزشی-تشکیلاتی طلایه داران فردا ویژه مسئولین انجمن های اسلامی مدارس دخترانه با هدف آموزش و توانمند سازی مسولین انجمن های اسلامی مدارس استان هم اکنون در حال برگزاری است.
وی افزود: در این اردوی تشکیلاتی می‌توان به برنامه هایی از قبیل آموزش های تخصصی ، ایجاد نقش آفرینی ، مباحث معرفتی، کارگاه‌های تخصصی و مهارت محور، بازی و جنگ شادی، هیات انصارالمهدی(عج)  و … اشاره کرد.
وی خاطرنشان کرد: این اردو به مدت سه روز  از ۱۵ تا ۱۷ مرداد در محل مجتمع امور تربیتی اداره آموزش و پرورش استان برگزار می شود.
گفتنی است، بیش از  ۱۵۰ انجمن اسلامی از برادران و خواهران در استان تشکیل‌شده است.