ایلام_طی حکمی از سوی مدیرعامل پالایشگاه گاز ایلام علی وحیدی بعنوان رئیس روابط عمومی این شرکت منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری راسان خبر از ایلام، روح اله نوریان در مراسم تودیع و معارفه مدیران روابط عمومی و امور کالا پالایشگاه گاز ایلام با اشاره به اینکه گردش شغلی باعث توانمندی افراد در زمینه های مختلف می شود،اظهار کرد: گردش شغلی باعث توانمندی افراد خواهد شد و سازمان نیز در قبال تجربیات ارزنده آنها بهره مند می شود.
وی افزود: روابط عمومی بعنوان پل ارتباطی میان این واحد صنعتی و جامعه هدف، می بایست نقش خود را بدرستی ایفا کند وبا اصحاب رسانه، خبرنگاران، همکاران و مجموعه ها و ارگانهای خارج از سازمان تعامل خوبی داشته باشد.

وی افزود: مجموعه‌های تولیدی وصنعتی همچون پالایشگاه، مقوله شناخت دقیق سازمان از اهمیت بالایی برخوردار است و روابط عمومی می تواند با استفاده از ایده های نوآورانه و با خلاقیت خاص به پویایی سازمان کمک کند.

مدیرعامل شرکت پالایشگاه گاز ایلام گفت: سرعت انتقال اخبار، انجام مسئولیت های اجتماعی، تعامل با اصحاب رسانه می تواند به پویایی سازمان کمک کند.

وی با بیان اینکه واحد کالا نقش تعیین کننده ای در پایداری تولید دارد،تصریح کرد: با وجود تحریم های ظالمانه آمریکا علیه کشور، این امور با رعایت قوانین و مقررات و حمایت از شرکت های توانمند داخلی، با تامین به موقع کالای مورد نیاز از تولیدکنندگان داخلی و خارجی در راستای تولید پایدار شرکت همکاری و حمایت نموده است.

نوریان خاطر نشان کرد: تامین به موقع کالا، سلامت مالی کارکنان کالا، انبارگردانی بدون مغایرت از نقاط قوت واحد امور کالای این واحد صنعتی در طول چند سال گذشته بوده که انتظار میرود مدیریت جدید ضمن تقویت این رویه ، با ایده و تفکر جدید نسبت به حمایت بیشتر از تولید پایدار با استفاده از توانمندی شرکت های داخلی اقدام نماید.

در پایان این مراسم، “منوچهر کرمیان” بعنوان رئیس امور کالا و “علی وحیدی” بعنوان رئیس روابط عمومی این شرکت منصوب شدند.

شناسه خبر/۵۱۷۹۰