به گزارش راسان خبر به نقل از روابط عمومی شرکت پالایش گاز استان، مهندس “شهریار داری‌پور” با اشاره به اینکه لوح تقدیر و جایزه این همایش در بخش “تدوین و ارائه مطلوب گزارش عملکرد مسئولیت های اجتماعی شرکت” بوده است، افزود: پالایشگاه گاز ایلام از سوی مشاور اجتماعی وزیر نفت مورد تقدیر قرار گرفت . […]

به گزارش راسان خبر به نقل از روابط عمومی شرکت پالایش گاز استان، مهندس “شهریار داری‌پور” با اشاره به اینکه لوح تقدیر و جایزه این همایش در بخش “تدوین و ارائه مطلوب گزارش عملکرد مسئولیت های اجتماعی شرکت” بوده است، افزود: پالایشگاه گاز ایلام از سوی مشاور اجتماعی وزیر نفت مورد تقدیر قرار گرفت .

وی با بیان اینکه این شرکت در راستای مسئولیت های اجتماعی، قدمهای ارزشمندی برای جامعه هدف  برداشته است، اظهار کرد: پالایشگاه گاز ایلام همزمان با انجام ماموریتهای سازمانی با افتخار رویکرد متعالی مسئولیت های اجتماعی را همواره مد نظر دارد و بر این اصل اعتقاد دارد که فعالیت موثر در این حوزه علاوه بر اینکه منشاء اثرگذاری در استان است بلکه ضرورت اساسی برای تحقق توسعه همه جانبه پایدار شرکت می باشد .

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام تصریح کرد: پالایشگاه گاز ایلام در زمینه معرفی شرکت، ذینفعان، رویکرد شرکت به مفهوم مسئولیت اجتماعی، کارکنان، جامعه و محیط زیست  اقدامات قابل توجهی انجام داده که برای آحاد مختلف جامعه ملموس است .

داری‌پور با بیان اینکه کسب این عنوان، برگ زرین دیگری در دفترافتخارات این مجموعه صنعتی  است، خاطرنشان کرد: توسعه مسئولیت های اجتماعی و ارتقاء رضایتمندی جامعه به عنوان مهمترین موضوعات در حیطه مسئولیت اجتماعی شرکت، مد نظر است .

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام با اشاره به اینکه مسئولیت های اجتماعی می تواند با هدایت کسب و کار به شیوه اخلاقی و مسئولانه در بهره مندی و سود آوری شرکت تاثیر گذار باشد،گفت: مسئولیت اجتماعی شرکت از وجوه مهم اخلاق کسب وکار است که به نقش شرکت ها در حوزه اجتماعی اطراف خود می پردازد .

چهارمین همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت با شعار”مسئولیت اجتماعی صنعت نفت، راهی به سوی توسعه پایدار” با حضور وزیر و مدیران ارشد صنعت نفت کشور در محل سالن همایش های شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران در شهریورماه سال جاری برگزار شد .