ایلام_نماینده ستاد و هیئت مدیره گروه سرمایه گذاری پتروپل گفت: پترول پشتیبان پتروشیمی ایلام است.

به گزارش راسان خبر از ایلام؛ علی علیرضانژاد در بازدید مدیران ارشد پترول از پتروشیمی ایلام اظهار داشت: با تمجید از تلاش‌های صورت گرفته و ماندگار مدیران و کارکنان در این مجتمع بزرگ،گفت: پتروشیمی ایلام گل سرسبد سرمایه‌گذاری «پترول» است.

وی با بیان اینکه ایلام یک استان مرزی و‌ کمتر توسعه‌ یافته است و پتروشیمی در استانی با شرایط خاص قرار گرفته افزود: اقداماتی صورت گیرد تا مردم حلاوت و شیرینی‌ وجود این شرکت را بیش از پیش بچشند.

نماینده ستاد و هیئت مدیره گروه سرمایه گذاری پترول تاکید کرد: به سرعت راه‌حل خروج از مشکلات ، تأمین خوراک و ایجاد صنایع پایین دستی در راستای تکمیل ارزش افزوده تعیین شود.

وی با بیان اینکه منابع مالی مورد نیاز پروژه‌ها را می توان از طریق سیستم بانکی کشور و از درون گروه(پترول) تأمین نمود افزود: بر این اساس باید صنایع پتروشیمی با کمترین ریسک و بیشترین بازدهی از طریق شرکت‌های دانش‌بنیان در راستای افزایش ظرفیت تولید و ارزش گام بردارند.

وی با اشاره به اینکه نخبگان صنعت اصل را بر تولید قرار دهند و از حاشیه به دور باشند ادامه داد: صنعت پتروشیمی در مسیر جذب سرمایه‌گذاری بیشتر قرار گیرد و فرهنگ سرمایه گذاری در منطقه نهادینه شود.

علیرضا نژاد ابراز امیدواری کرد: مدیران دولتی، ذینفعان ، فعالان اجتماعی و رسانه‌‌های منطقه حامی تولید، سرمایه‌گذاری و صنعت پتروشیمی باشند.

وی در‌ پایان با بیان اینکه مدیران جهادی در هر عرصه‌ای ورود نموده‌ موفق ظاهر شده‌اند تاکید کرد: مجموعه «پترول» پشتیبان پتروشیمی ایلام است.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی با بیان اینکه نگاه تیم جدید مدیریتی به تولید و پتروشیمی ایلام مثبت، راهبردی و قابل تقدیر است، گفت: با همت و حضور نیروهای با تجربه و متخصص طی دو سال آتی آینده بسیار درخشانی پیش روی پتروشیمی ایلام است.

حسن نجفی سمنانی به راه‌اندازی فاز دوم پتروشیمی ایلام پس از ۱۷ سال به دست متخصصان و صنعتگران کشور و فرزندان استان ایلام بدون حضور سازندگان و کارشناسان خارجی اشاره کرد و افزود:تولید DMDS CHAVAR65 ، ثبت رکورد یک‌ میلیون تن پلی‌اتیلن سنگین و بیش از ۲۰۰ هزار تن اتیلن تنهای گوشه‌ای از تلاش‌های مجموعه پتروشیمی ایلام در راستای تحقق شعار سال است.

گرشاسبی رئیس مجتمع پتروشیمی ایلام نیز گزارش کاملی از میزان خوراک، تولید، محصولات و طرح‌ها و پروژه‌های در دست اقدام ارائه کرد.
به گزارش روابط عمومی در این نشست کارشناسان و مدیران تعدادی از پتروشیمی‌ها به نمایندگی از شرکت‌ صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس و مدیران پترول حضور داشتند.

کد خبر/۶۹۰۹۹