به گزارش راسان خبر؛ مسابقات ورزشهای روستایی و بازیهای بومی محلی بانوان قهرمانی غرب کشور منطقه 5 عصر دیروز دوشنبه دوم شهریور ماه با شناخت تیم ها و نفرات برتر در ایلام به پایان رسید. این رقابتها در دو رشته دو ومیدانی و والیبال با حضور استانهای همدان، کرمانشاه ، کردستان، لرستان و ایلام در […]

resized_indexjpeg

به گزارش راسان خبر؛ مسابقات ورزشهای روستایی و بازیهای بومی محلی بانوان قهرمانی غرب کشور منطقه 5 عصر دیروز دوشنبه دوم شهریور ماه با شناخت تیم ها و نفرات برتر در ایلام به پایان رسید.
این رقابتها در دو رشته دو ومیدانی و والیبال با حضور استانهای همدان، کرمانشاه ، کردستان، لرستان و ایلام در محل سالن شهدای قلاویزان و پیست دو ومیدانی استادیوم جهان پهلوان تختی شهر ایلام یه مدت سه روز برگزار گردید.
در مسابقات دو ومیدانی و در رشته پرتاب وزنه خانم سپیده چراغ خانی از ایلام با پرتابی معادل26/8 متر مقام اول را از آن خود کرد و خانمها زهراسهرابی از همدان و روژین محمدی از کردستان به ترتیب عنوانهای دوم و سوم را کسب کردند.
همچنین در ماده 60 متر خانم زیبا وقاری از ایلام سریعتر از سایر حریفان از خط پایان گذشت و مقام اول این ماده را به خود اختصاص داد و خانم دریا آذرپور از کردستان عنوان دوم را کسب کرد و فاطمه خلیلی از همدان به مقام سوم رسید.
در رقابتهای والیبال نیز تیم لرستان با کسب 12 امتیاز بر سکوی اول این پیکارها ایستاد و تیم های کرمانشاه و کردستان به ترتیب بر روی سکوی دوم و سوم قرار گرفتند.
تیم ها و نفرات برتر این رقابتها جواز حضور در مرحله نهایی رقابتهای کشوری را که با حضور برترینهای سایر مناطق برگزار می شود کسب کردند.