راسان_ ایلام، محمد علی اکبری، ریاست محترم دانشگاه ایلام به مناسبت میلاد مولای متقیان، علی علیه السلام و روز معلم پیام تبریکی خطاب به استادان، اعضای هیئت علمی و معلمان صادر کردند. متن کامل پیام دکتر علی اکبری بدین شرح است. تقارن خجسته میلاد مولود کعبه،حضرت علی (علیه السلام)، و روز پدر را با سالروز شهادت دانشمند فرزانه، […]

aliakbariراسان_ ایلام، محمد علی اکبری، ریاست محترم دانشگاه ایلام به مناسبت میلاد مولای متقیان، علی علیه السلام و روز معلم پیام تبریکی خطاب به استادان، اعضای هیئت علمی و معلمان صادر کردند.

متن کامل پیام دکتر علی اکبری بدین شرح است.

تقارن خجسته میلاد مولود کعبه،حضرت علی (علیه السلام)، و روز پدر را با سالروز شهادت دانشمند فرزانه، استاد مرتضی مطهری و روز معلم به فال نیک می گیرم و برای پیروان راستین آن حضرت، به وُِیژه اساتید ارجمند دانشگاه‌ ایلام و دیگر دانشگاه ها وموسسات آموزش عالی استان و نیز معلمان، آموزگاران و دبیران دلسوزی که در جهت اعتلای دانش و اخلاق جوانان و فرزندان این مرز و بوم صادقانه می‌کوشند کامیابی و سربلندی را آرزو می نمایم.

امید است  ملت عزیز و مسئولین گرامی با تأسی از آموزه‌های بلند الهی و اسلامی بیش از پیش در پاسداشت منزلت و عظمت این قشر فرهیخته اهتمام ورزند. در طلیعه سال همدلی و همزبانی دولت و ملت و در این ایام معنوی و دل‌انگیز، برای همگان از صمیم قلب اخلاص عمل علوی و دوام فیض حق را تمنا دارم.