راسان خبر/معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به پیگیری مجدانه مصوبات سفر وزیر به ایلام، گفت: مسائل و زیرساخت های فرهنگی استان بررسی و پیگیری می شود.

به گزارش راسان خبر از ایلام به نقل از روابط عمومی؛ محمود اسلامی روز شنبه در سفر به ایلام در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در این سفر، مسائل و زیرساخت های فرهنگی و هنری استان و شهرستان دهلران با حضور مسولان مربوطه پیرو سفر شهریورماه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به این استان، بررسی و پیگیری های لازم انجام می شود.

وی افزود: در این سفر از نزدیک با هنرمندان و اصحاب فرهنگ و رسانه دیدار و در جریان وضعیت زیرساخت های فرهنگی و هنری استان و شهرستان دهلران قرار خواهیم گرفت.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  در خصوص پیگیری مصوبات سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان، گفت: مصوبات سفر وزیر به ایلام در این سفر به طور جدی پیگیری می شود.

اسلامی با بیان اینکه این سفر نیز در راستای تحقق مصوبات سفر وزیر به استان انجام شده است، گفت: مشکلات و مسائل همکاران و کارکنان فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نیز در این سفر به عنوان نماینده تام الاختیار وزیر، پیگیری و بررسی می شود.

“محمد مهدی اسماعیلی”، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ۳۰ شهریور ماه امسال به استان ایلام سفر کرد. پیگیری مصوبات سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان ایلام و بازدید از زیرساخت های فرهنگی و هنری شهرستان دهلران از جمله برنامه های سفر اسلامی به استان ایلام است.

کد خبر/۹۰۳۶۸

  • نویسنده : سمیه آذرمهر