به گزارش راسان خبر از ایلام، یونس آزادی  فرماندار بدره در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار داشت: با وجود اینکه کشور با مشکلات اقتصادی مواجه است، ولی از نظر سیاسی، نظامی و اطلاعاتی در وضعیت خوبی قرار دارد. وی افزود:مدیران این شهرستان  بیشتر از گذشته در بین مردم در سطح روستاها و شهرها حضور […]

به گزارش راسان خبر از ایلام، یونس آزادی  فرماندار بدره در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار داشت: با وجود اینکه کشور با مشکلات اقتصادی مواجه است، ولی از نظر سیاسی، نظامی و اطلاعاتی در وضعیت خوبی قرار دارد.
وی افزود:مدیران این شهرستان  بیشتر از گذشته در بین مردم در سطح روستاها و شهرها حضور داشته باشند و با گروههای مختلف مردمی در ارتباط باشند.
فرماندار بدره به انتخابات اسفند ماه اشاره کرد و گفت: برگزاری هرچه بهتر انتخابات نیازمند همکاری همه مجموعه شورای اداری شهرستان است.
وی تاکید کرد: مدیران دستگاه های اجرایی کارکنان خود را توجیه کنند که در بحث انتخابات رعایت قانون را مد نظر داشته باشند، در ساعت اداری حق هیچ گونه فعالیت انتخاباتی ندارند.
وی اضافه کرد: مجریان و ناظرین انتخابات باید بی طرفی کامل خود را رعایت کنند تا انشالله شاهد برگزاری یک انتخابات کاملا قانونی باشیم.
آزادی خاطرنشان کرد: طی سال های گذشته هیچ پروژه عمرانی در برخی از روستاهای بدره صورت نگرفته است، و این امر مهم  در توزیع اعتبارات سال جاری، مورد توجه قرار دارد.
در پایان این نشست،  مسلم تیرافکن به عنوان سرپرست معاونت فرمانداری شهرستان بدره معرفی شد.
 بدره چمعیت بیش از  ۱۵ هزار در ۸۵ کیلومتری شهر ایلام قرار دارد.