“علیزاده مهاجر” مدیرکل پزشکی قانونی استان ایلام روز یک شنبه در گفتگو با خبرگزاری  راسان خبر در ایلام گفت:  در سه ماهه اول سالجاری ۹۶۰ نفر  جهت معاینه به مراکز معاینات پزشکی قانونی استان مراجعه کرده اند که این تعداد نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۶ درصد کاهش داشته است. وی افزود: همچنین در […]

“علیزاده مهاجر” مدیرکل پزشکی قانونی استان ایلام روز یک شنبه در گفتگو با خبرگزاری  راسان خبر در ایلام گفت:  در سه ماهه اول سالجاری ۹۶۰ نفر  جهت معاینه به مراکز معاینات پزشکی قانونی استان مراجعه کرده اند که این تعداد نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۶ درصد کاهش داشته است.
وی افزود: همچنین در این مدت ۲۵  فوتی ناشی از حوادث رانندگی  به پزشکی قانونی مراجعه نموده که این تعداد نسبت به مدت مشابه  سال کذشته  ۲۸ درصد کاهش یافته است.
مدیرکل پزشکی قانونی ایلام یادآور  شد: تعداد مراجعین حادثه کار در این مدت به مراکز پزشکی قانونی استان را ۵۸ نفر بوده که این تعداد نسبت به مدت مشابه سال گذشته  ۲۸ درصد کاهش داشته است.
وی خاطرنشان کرد: با آگاه سازی و فرهنگ سازی در زمینه رعایت کردن قوانین راهنمایی و رانندگی همچنین هشدارهای در خصوص تصادفات جاده ی باز می تواند در کاهش شدت جراحات رانندگی موثر باشد.
علیزاده مهاجر در پایان از مردم استان خواست؛ ایمنی در کار و استفاده از وسایل ایمنی در حین کارجدی بگیرند که این مهم می تواند در اقتصاد جامعه بخصوص حفظ بنیان خانواده نقش بسزای داشته باشند.
لازم به ذکر است در حال حاضر، شهرستان های سرابله، دره شهر، دهلران، ایوان و ایلام دارای مراکز پزشکی قانونی هستند.