به گزارش راسان خبر به نقل از روابط عمومی؛ نوراله دلخواه مدیرکل راهداری و حمل ‌و نقل جاده‌ای استان ایلام اظهار داشت: ارتقا و اعتلای فرهنگ ایمنی و رعایت قوانین و مقررات توسط کاربران جاده‌ای عاملی مؤثر در جهت کاهش سوانح رانندگی است. وی افزود:کاهش تلفات رانندگی وافزایش ایمنی در راهها نیازمند تلاش جدی بی […]

به گزارش راسان خبر به نقل از روابط عمومی؛ نوراله دلخواه مدیرکل راهداری و حمل ‌و نقل جاده‌ای استان ایلام اظهار داشت: ارتقا و اعتلای فرهنگ ایمنی و رعایت قوانین و مقررات توسط کاربران جاده‌ای عاملی مؤثر در جهت کاهش سوانح رانندگی است.
وی افزود:کاهش تلفات رانندگی وافزایش ایمنی در راهها نیازمند تلاش جدی بی وقفه عزم همگانی و از همه مهمتر به کار بستن ساز وکار مدیریتی است.
مدیرکل راهداری و حمل ‌و نقل جاده‌ای استان گفت: استان ایلام از ابتدای سال تا کنون شاهد کاهش تصادفات بوده که امید است با تدابیر لازم و هم‌اندیشی دستگاه‌های مرتبط، شاهد کاهش تصادفات در این استان باشیم.
وی بیان کرد: با توجه به گزارش آماری ماهیانه حوادث رانندگی در ۲ ماهه اول سال ۹۸ نسبت به دو ماهه اول سال ۹۷ استان ایلام رتبه اول کاهش تصادفات برون شهری و روستایی کشور را دارد.
دلخواه خاطرنشان کرد: امید است این روند کاهش تصادفات با رعایت نکات ایمنی کاربران جاده ای تا پایان سال ادامه داشته باشد.