به گزارش راسان خبر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ رضا خورانی فرمانده انتظامی سیروان در این باره گفت: در اجرای پرونده نیابتی دریافتی از دادسرای عمومی تهران، مبنی برکلاهبرداری شخصی با هویت معلوم، موضوع در دستور کار مأموران کلانتری ۱۱ مرکزی سیروان قرار گرفت. وی افزود: متهم به اتهام کلاهبرداری‌های متعدد همانند صدور […]

به گزارش راسان خبر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ رضا خورانی فرمانده انتظامی سیروان در این باره گفت: در اجرای پرونده نیابتی دریافتی از دادسرای عمومی تهران، مبنی برکلاهبرداری شخصی با هویت معلوم، موضوع در دستور کار مأموران کلانتری ۱۱ مرکزی سیروان قرار گرفت.

وی افزود: متهم به اتهام کلاهبرداری‌های متعدد همانند صدور چک بلامحل و… تحت تعقیب مقامات قضائی بود که تحت تعقیب قرار گرفت.

فرمانده انتظامی سیروان با بیان اینکه متهم جهت فرار از قانون دائماً اقدام به تغییر مکان می‌کرد، گفت: با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی و به کار گیری منابع، مخفیگاه و پاتوق اصلی این کلاهبردار یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریالی مشخص و در یک عملیات موفق پلیس دستگیر شد.

رئیس پلیس شهرستان سیروان درادامه خاطر نشان کرد: متهم جهت سیر مراحل قانونی به همراه پرونده تحویل مراجع قضائی و از آنجا نیز روانه زندان شد.

سرهنگ خورانی در پایان به شهروندان هشدار داد، جهت خرید وفروش املاک، خودرو و…به دفاتر معتبر مراجعه کنند و از اعتماد به افراد به ظاهر مطمئن پرهیز کنند.