ایلام_مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام از ایجاد کمپ گردشگری در منطقه گردشگری ساحلی سد دویرج واقع در شهرستان دهلران خبر داد.

به گزارش راسان خبر از ایلام، عبدالمالک شنبه‌زاده اظهار کرد: عملیات اجرای ایجاد این کمپینگ گردشگری در دو مرحله اجرای زیرسازی و ساخت کانکس در حال انجام است.

وی  افزود: این کمپ گردشگری در راستای افزایش خدمات بهتر به گردشگرانی که از مناطق مختلف به این شهرستان مسافرت می‌کنند احداث می‌شود و رضایت‌مندی مردم و گردشگران را بالا خواهد برد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلامبا بیان اینکه با ایجاد این کمپ کردشگری در منطقه گردشگری و آبی سددویرج برای ۴ نفر اشتغالزای می‌شود، تصریح کرد: دهلران یکی از شهرستان‌های پرتردد استان ایلام، هر سال میزبان شمار بسیاری از گردشگران و مسافران است بنابراین ایجاد و راه‌اندازی واحدهای ارزان‌قیمتی همچون کمپینگ‌های گردشگری برای اقامت گردشگران امری ضروری است.

شنبه‌زاده گفت: با توجه به امکانات رفاهی گردشگری اطراف سد دویرج پیش‌بینی می‌شود با ایجاد کمپ‌های گردشگری مدت زمان ماندگاری مسافران در این شهرستان به واسطه این امکانات افزایش یابد.

شناسه خبر/۵۳۰۷۵