ایلام_مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از گازرسانی به ۷۸ واحد تولیدی و صنعتی شهرستان دره شهر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری راسان خبر از ایلام، عباس شمس الهی با اعلام این خبر اظهار کرد: پایداری شبکه و تاُمین مستمر و بدون وقفه گاز برای پشتیبانی زنجیره تولید واحدهای تولیدی و صنعتی این شهرستان و همچنین اجرای عملیات گازرسانی به سایر واحدهای تولیدی بدون گاز، اولین قدم برای تحقق نامگذاری سال جاری توسط رهبر معظم انقلاب نام است.
وی افزود: شرکت گاز استان ایلام نه تنها شعار نمی دهد بلکه در عمل با گازرسانی به واحدهای تولیدی و صنعتی تا کنون نقش خود را به درستی انجام داده و نیز برای تحقق شعار نامگذاری سال جاری، از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد کرد تا رضایت عمومی و آحاد مختلف مردم در زمینه های مختلف حاصل شود.

مدیرعامل شرکت گاز ایلام با اشاره به اینکه ۱۰۰ درصد جمعیت شهری و ۹۸ درصد روستایی شهرستان دره شهر از نعمت گاز برخوردار هستند، اظهار داشت: در مجموع دو شهر دره شهر و ماژین و همچنین ۵۱ روستای این شهرستان گازدار می باشند.

وی تصریح کرد: تاکنون ۳۶۲ کیلومتر خطوط لوله گاز شامل ۴۰ کیلومتر خط انتقال، ۲۴ کیلومتر خط تغذیه و ۲۹۸ کیلومتر شبکه در مناطق شهری و روستایی دره شهر انجام و ۱۹ ایستگاه TBS و CGS گاز در این مناطق احداث شده است.

شمس اللهی از افتتاح دو روستای پشته ماژین در سال گذشته خبر داد و خاطرنشان کرد: در مجموع حدود ۱۴ هزار خانوار در مناطق شهری و روستایی دره شهر وجود دارد و تا کنون ۱۳ هزار و ۸۳۰ خانوار گازدار شده اند که از این تعداد، ۵۳۳ مشترک جدید در سال ۹۹ اشتراک پذیری و گازدار شده اند و عملیات گازرسانی به دو روستای باقیمانده شهرستان نیز که دارای قابلیت گازرسانی می باشند در سال جاری اجرایی می گردد و شهرستان دره شهر نیز به شهرستانهای سبز استان و کشور می پیوندد.

شناسه خبر/۵۱۰۷۴