ایلام_شهردار ایلام گفت: گردنمگردنم در برابر‌ قانون از مو باریک تر بوده و آماده حضور در هر دادگاه و پاسخگویی به هر ابهامی هستم.

به گزارش پایگاه خبری راسان خبر از ایلام، طالب صادقیان در واکنش به صدور کیفرخواست اظهار کرد: خداى را شاکرم که نزدیک به ۴ سال است بعنوان خادم در کنار مردم بوده و در این مدت تمام توان خودرا در جهت تحقق برنامه ها و ساختن این شهر بکار برده و نزد خدا و وجدان خود آسوده ام که ذره اى خلاف منافع مردم حرکت نکرده و همچنین در انجام وظایف محول شده کوتاهى و کم کارى نداشته ام و بارها در مورد عملکرد خود و مجموعه مستقیم به مردم گزارش داده و با دستگاه های نظارتی هم تعامل کامل و کافى را داشته ام.

وی افزود: در حدود سه سال فعالیت با انجام بیش از ۲۰۰ پروژه  ریز و درشت، تغییرات اساسى در بطن شهر گویاى همه چیز بوده و هست، و البته با این حجم پروژه و در این چند صد مورد کاملا طبیعى ست ابهامى وارد شود که لزوما از لحاظ مالى و اختلاس و ارتشا نیست که بنده نیز همانند دیگر مسئولین و دیگر سازمان ها براى پاسخگویی به شبهات و ابهامات در هر دادگاهى که لازم به توضیح باشد حاضر خواهم شد.

شهردار ایلام گفت: این روند در مراجع و واحدهای قضایی یک روند طبیعی بوده و دال بر اثبات یک جرم نمی باشد؛ اما نحوه ى انتشار و عدم شفاف سازی در این خصوص سبب شد که افکار عمومی با برخی ابهامات و شبهات روبرو شوند.

وی ادامه داد: صدور کیفرخواست نیز به معنای اثبات جرم نبوده و نیست ! اما اینکه پیش از اثبات جرم اسامی افراد را منتشر کرده و قضاوت کنیم غیراخلاقی، غیرحرفه‌ای و به جهت دنبال کردن مقاصدى خاص بوده است.

وی افزود: اى کاش قلم که دست میگیریم آبروى افراد مورد توجه قرار گیرد تا خدای ناکرده حیثیت کسی‌ راحت خدشه دار نشود.

صادقیان بیان داشت: شهرداری در سالهای اخیر با استناد به آمار و با قضاوت مردم فعالیت های چشمگیری داشته که همین فعالیت ها نیز ادامه خواهد داشت و مردم در این خصوص نگرانی نداشته باشند، که به شوق این مردم انگیزه ى بنده را براى خدمت بیشتر مضاعف میکند.

شناسه خبر/۵۱۰۹۴