ایلام_گردهمایی بصیرتی مبلغین گام دوم (حماسه حضور) ظهرامروز دوشنبه ۳۱ خرداد ماه در محل حسینیه حضرت زینب (س) دفتر نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه ایلام برگزارشد.

به گزارش راسان خبر از ایلام، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر ایلام در این همایش که به همت اداره کل تبلیغات اسلامی برگزار شد اطهار داشت: درانتخابات ۲۸ خرداماه  امسال ضدانقلاب های داخلی وخارجی متحدشده بودند که با حضور نیافتن ملت درپای صندوق آراء به اصل نظام‌ ضربه واردکنند و در این راه ازظرفیت قدرت رسانه ای غرب استفاده کردند که خوشبختانه به نتیجه نرسیدند.

حجت الاسلام و المسلمین الله نورکریمی تبار افزود: با هدایت های مقام معظم رهبری و حضور میلیونی احادملت بزرگ ایران برگ زرین دیگری خلق و نقشه دشمنان نقش برآب شد.

وی یادآور شد: مردم همیشه درصحنه ایلام به خود می بالند که در این آزمون نیز سربلند بیرون آمده و با لبیک به ندای رهبرانقلاب مبنی برحضور پرشور در پای صندوق آراء جزء استان های پیشرو کشور هستند.

نماینده ولی فقیه در استان در پایان از زحمات نخبگان جامعه، اساتیدحوزه، دانشگاه، مبلغین و مبلغات و اصحاب رسانه به جهت روشنگری و تشویق به حضورحداکثری مردم درپای صندوق آراء تشکر و قدردانی کرد.

شناسه خبر/۵۳۲۶۸