راسان خبر/ مدیرکل امور مالیاتی ایلام گفت: با اجرای قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مؤدیان و طرح‌های الکترونیکی مالیاتی، در سال گذشته تعداد ۱۰ هزار مؤدی جدید در استان شناسایی شد.

به گزارش راسان خبر از ایلام؛ عزیزاله عباس‌پور در دیدار با رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اظهار کرد: از محل عوارض مالیات بر ارزش افزوده که مستقیم به حساب شهرداری‌ها، دهیاری‌ها، امور عشایری و روستاهای فاقد دهیاری استان واریز می‌شود، در سال گذشته بیش از ۴۲۹ میلیارد تومان توزیع شده است که نسبت به سال ماقبل افزایش حدود ۲ برابری نشان می‌دهد.

وی افزود: با اجرای قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مؤدیان و طرح‌های الکترونیکی مالیاتی، در سال گذشته تعداد ۱۰ هزار مؤدی جدید در استان شناسایی شد؛ ضمن اینکه بر اساس تبصره ماده ۱۰۰ قانون مالیات‌های مستقیم، مالیات ۲۰ هزار نفر از مؤدیان استان با عدد صفر قطعی و نهایی شد.

مدیرکل امور مالیاتی ایلام گفت: تحقق درآمدها و تأثیر آن در بودجه استان و تأمین اعتبارات شهرداری‌ها و دهیاری‌ها را از فعالیت‌های شاخص این اداره کل برشمرد که کسب عنوانهای برتر عملکردی کشوری را به دنبال داشته است.

کد خبر/۹۳۵۹۱

  • نویسنده : سمیه آذرمهر