«ضیاء رضایی» مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان ایلام روز چهارشنبه در گفتگو با خبرگزاری راسان خبر در ایلام با بیان اینکه جشن عاطفه‌ها در سه مرحله انجام می شود گفت: در مرحله اول  دیدار و ارتباط چهره به چهره با خیرین و نیکوکاران و اقشار مختلف مردم و مراکز نیکوکاری، مرحله دوم استقرار […]

«ضیاء رضایی» مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان ایلام روز چهارشنبه در گفتگو با خبرگزاری راسان خبر در ایلام با بیان اینکه جشن عاطفه‌ها در سه مرحله انجام می شود گفت: در مرحله اول  دیدار و ارتباط چهره به چهره با خیرین و نیکوکاران و اقشار مختلف مردم و مراکز نیکوکاری، مرحله دوم استقرار پایگاه‌های در سطح معابر و مصلی ها و مکان‌های برگزاری نماز جمعه و در مرحله سوم استقرار پایگاه‌های جشن عاطفه‌ها در سطح مدارس برگزار می‌شود .
وی افزود:  مرحله اول در استان برگزار و مبلغ ۱۱ میلیارد ریال توسط خیرین و نیکوکاران و اقشار مختلف مردم و مراکز نیکوکاری جمع آوری شده است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گفت: مرحله دوم جشن عاطفه‌ها روزهای ۷ و ۸ شهریور در سطح معابر، مکان‌های عمومی و محل برگزاری نمازهای عبادی و سیاسی نماز جمعه برگزار می شود.
وی اظهار داشت: مرحله سوم استقرار پایگاه‌های جشن عاطفه‌ها در سطح مدارس ۱۰ مهرماه با شعار«با رنگ مهر، رویایی را بسازیم»  برگزارخواهد شد.
رضایی ادامه داد: سال گذشته ۲۷ میلیارد ریال در جشن عاطفه ها جمع آوری شده است که انتظار می رود  این مبلغ در سالجاری  به ۴۴ میلیارد ریال افزایش یابد.
به گفته رضایی؛ کمیته امداد استان ایلام هم اکنون به ۷ هزار  دانش آموزان و ۲ هزار  دانشجو بی بضاعت ارائه خدمات می کند.
جشن عاطفه ها رویدادی است که همه ساله در نیمه دوم شهریورماه و در آستانه بازگشایی مدارس، با هدف کمک به ادامه تحصیل دانش‌آموزان نیازمند و گسترش فرهنگ انفاق، احسان و دستگیری از نیازمندان در سراسر کشور برای جمع‌آوری کمک‌ها و هدایای مردمی و سپس توزیع آنها در بین دانش‌آموزان نیازمند در کل کشور اجرا می‌شود.