راسان خبر/مدیرکل دامپزشکی استان ایلام با اشاره به شتاب طرح برون سپاری خدمات دامپزشکی به بخش خصوصی، گفت: در سال جاری بیش از ۱۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال قرارداد با بخش خصوصی منعقد شده است.

به گزارش راسان خبر از ایلام؛ یونس احمدی روز دوشنبه با اعلام این خبر اظهار کرد: برون سپاری خدمات دامپزشکی استان ایلام به بخش خصوصی در قالب ماده ۸۸ یکی از طرح های مهم در استان ایلام طی ۲ سال گذشته بوده که در سال جاری شتاب بیشتری گرفته است.

وی افزود: این طرح در اجرای تکالیف قانونی دستگاه های اجرایی استان ایلام است که دامپزشکی یکی از دستگاه های پیشرو  در طرح برون سپاری خدمات در استان است.

مدیرکل دامپزشکی ایلام گفت: در سال جاری ۴۳ قرارداد واکسیناسیون دام و ۹ مورد قرارداد واکسیناسیون طیور انجام شده است، در مجموع در قالب طرح برون سپاری خدمات ۵۲ مورد قرارداد با بخش خصوصی منعقد شده است.

احمدی بیان داشت: مجموع قرارداد ریالی منعقد شده در طرح برون سپاری خدمات دامپزشکی شامل واکسیناسیون دام و طیور، ۱۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال با بخش خصوصی طی سال جاری بوده است.

وی تصریح کرد: این طرح با اختصاص اعتبارات لازم با جدیت بیشتر در استان ایلام ادامه دارد، هدف دامپزشکی اشتغال فارغ التحصیلان رشته دامپزشکی در استان است.

کد خبر/

  • نویسنده : سمیه آذرمهر