“نصرت اله رحیمی” سرپرست نوسازی مدارس استان ایلام روز یک شبه در گفتگو با خبرگزاری راسان خبر در ایلام گفت: در استان  هم اکنون ۲۲۴ مدرسه با یک هزار کلاس درس شناسایی و فاقد سیستم گرمایشی استاندارد هستند. وی افزود: هم اکنون علمک گاز  نصب و تا آغاز سال تحصیلی این مدارس  مجهز به سیستم های  […]

“نصرت اله رحیمی” سرپرست نوسازی مدارس استان ایلام روز یک شبه در گفتگو با خبرگزاری راسان خبر در ایلام گفت: در استان  هم اکنون ۲۲۴ مدرسه با یک هزار کلاس درس شناسایی و فاقد سیستم گرمایشی استاندارد هستند.

وی افزود: هم اکنون علمک گاز  نصب و تا آغاز سال تحصیلی این مدارس  مجهز به سیستم های  گرمایشی استاندارد از قبل بخاری هرمتیک، رادیاتور برقی،  کولر گازی گرمایشی، موتور خانه و پکیج مجهز خواهند شد.

سرپرست نوسازی مدارس استان اظهارداشت: برای تکمیل ۱۵فضای آموزشی  ۱۶/۵ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است که ۹/۵ میلیارد تومان آن توسط خیرین کمک شده است .

وی اضافه کرد:  عملیات اجرایی این ۳ فضا با مشارکت ۱۱ میلیارد ریالی بنیاد قلمچی در شهرستانهای چرداول ودره شهر و منطقه سیل زده ماژین بزودی آغاز خواهد شد.

وی بیان داشت: وی یادآورشد: در حوزه تجهیزات امسال نزدیک به ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تجهیزات خریداری شده است که شامل تجهیزات آموزشی، کلاسی، صندلی، هوشمند سازی، رایانه و چاپ گر است.

لازم به ذکر است، سال تحصیلی ۹۸_۹۹ بیش از ۱۰۰ هزار دانش آموز در سطح مدارس استان ایلام مشغول به تحصیل می شوند.