راسان خبر/مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی ایلام گفت: در سال جاری احیای ۳۰ واحد راکد در استان هدفگذاری شده است.

به گزارش راسان خبر از ایلام؛علی نادری اظهار داشت: طی دو سال گذشته با حمایت های استاندار، تیم اقتصادی استان، اداره کل صنعت معدن و تجارت و خدمات کلینیکی حوزه معاونت صنایع کوچک در زمینه شناسایی نیاز و عارضه یابی واحدهای صنعتی با استفاده از توان فنی مشاورین سامانه eservice، چهل و هشت واحد راکد در داخل و خارج شهرک ها احیا و به چرخه تولید بازگشت و تعداد ۳۵ واحد تولیدی افزایش ظرفیت تولید یافتند.

وی افزود: بازگرداندن هر واحد اقتصادی نقش اساسی در رونق تولید و چرخه اقتصادی استان دارد که یکی از ماموریت‌های مهم شرکت شهرک های صنعتی در روند فعالیت‌ها و رونق آنها با پیگیری در سطوح مختلف و تاکید بر همکاری بیشتر بانک‌ها و سایر دستگاه‌های اجرایی است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی ایلام اظهار کرد: در سال جاری در راستای منویات مقام معظم رهبری و تحقق شعار سال جهش تولید با مشارکت مردم احیای ۳۰ واحد راکد در سطح استان ایلام هدفگذاری شده است.

نادری بیان کرد: به ثمر رسیدن هر فرصت سرمایه‌گذاری تاثیرات بسیاری در حوزه‌های رونق تولید، اشتغال‌زایی، افزایش درآمد، رفاه اجتماعی، کاهش تهدیدات و چالش‌های اجتماعی و تولید سرمایه‌های اجتماعی دارد که باید با نگاه مسئول پذیری و شجاعت در تصمیم‌سازی‌ها آنها را به نتیجه رساند.

کد خبر/۹۴۶۰۲

  • نویسنده : سمیه آذرمهر