‍ایلام_مدیرکل کمیته امداد ایلام گفت: ۳۲ هزار خانواده نیازمند سطح استان در ماه مبارک رمضان امسال چشم انتظار کمک نیکوکاران و قشر سخاوتمند این استان هستند.

به گزارش پایگاه خبری راسان خبر از ایلام، قنبر موسی نزاد در ارتباط ویدئوئی با کارکنان این نهاد اظهار کرد: رمضان ماهی ویژه برای کمک به نیازمندان و بهترین فرصت برای نیکوکاری و انجام کار خیر است.

وی افزود: کمیته امداد ایلام تمهیداتی را فراهم کرده است که به عنوان یک پل ارتباطی فرصت خدمت به نیازمندان را برای افراد نیکوکار در این ماه مبارک فراهم کند.

مدیرکل کمیته امداد ایلام گفت: در ماه رمضان امسال همچون سال گذشته برنامه کمک مومنانه و ایران همدل ۳ به عنوان یک برنامه نیکوکارانه و یکی از مطالبات مقام معظم رهبری با تمام توان توسط کمیته امداد اجراء خواهد شد و امیدواریم امسال بیشتر از سال گذشته به نیازمندان خدمت کنیم.

وی ادامه داد: در برنامه های خدمت رسانی امسال به نیازمندان با توجه به شرایط کرونا، ضمن عمل به دستورالعملهای ستاد کرونا و اجرای ضوابط و مقررات لازم در این زمینه ، تمهیدات لازم برای ارائه خدمت حداکثری با رعایت پروتکل های بهداشتی و محافظتی در نظر گرفته شده است.

موسی نژاد تصریح کرد: از آنجایی که مردم امسال با شرایط اقتصادی سخت تری نسبت به سال گذشته مواجه هستند کمیته امداد تلاش خواهد کرد مشکلات و فشار اقتصادی قشر نیازمند را کاهش داده و خدمات ویژه و ارزنده ای به آنان ارائه دهد.

وی افزود: طرح ایران مهربان و برعهده گرفتن سرپرستی از ایتام و کودکان نیازمندان یکی از مهم ترین برنامه های کمیته امداد در رمضان امسال خواهد بود و بر اساس برنامه هدف گذاری شده تلاش خواهد شد که برای ۶ هزار کودک نیازمند و یتیم در استان ۲۲ هزار حامی و سرپرست جذب شود.

مدیرکل کمیته امداد ایلام گفت: برنامه اطعام مهدوی و تهیه سبد غذایی برای نیازمندان یکی دیگر از برنامه های مهم کمیته امداد ایلام در رمضان امسال خواهد بود و به همین خاطر راه اندازی آشپزخانه های اطعام مهدوی در شهرستانهای مختلف استان برای تهیه غذا از جمله برنامه های کمیته امداد این استان است.

شناسه خبر/۵۰۸۶۵