ایلام_کارشناس فرهنگی بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی ایلام گفت: از ابتدای فراخوان جشنواره سراسری «حرف آورد» ویژه بانوان استان تاکنون  ۴۰ اثر به جشنواره ارسال شده است.

به گزارش پایگاه خبری راسان خبر از ایلام به نقل از روابط عمومی، مریم بیگ محمدی با اعلا این خبر اظهار کرد: در راستای اجرای طرح‌های فرهنگی در فضای مجازی و ایجاد زمینه برای مشارکت بیشتر بانوان در فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی، پویش سراسری «حرف آورد» با شعار موضوع خوب، حرف خوب می‌آورد، در استان ایلام در اجرایی می شود.

وی افزود: برای شرکت در این طرح فرهنگی، امکان ارسال آثار از طریق شبکه‌های اجتماعی فراهم شده و شرکت کنندگان برای ارسال ویدئوهای ۱ دقیقه‌ای تا حداکثر ۳ دقیقه‌ای خود می‌توانند از طریق شبکه‌های اجتماعی تلگرام، اینستاگرام و ایتا اقدام کنند که ضمن اهدای جوایز به آثار برتر، ویدئوهای منتخب در تلویزیون از رسانه ملی پخش خواهد شد.

کارشناس فرهنگی بانوان تبلیغات اسلامی ایلام گفت: شرکت کنندگان می‌توانند ویدئوی خود با موضوع دلخواه را به همراه اطلاعات شخصی اعم از نام و نام خانوادگی، کد ملی، شماره تلفن همراه، رایانامه (ایمیل)، استان محل سکونت، شهرستان، برای دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

وی ادامه داد: محدودیتی در تعداد آثار ارسالی وجود ندارد، آثار می‌توانند شامل ویدئو، صوت، کلیپ صوتی، اینستا کست و پادکست بوده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

بیگ محمدی بیان داشت: آثار ارسالی می‌توانند به صورت فردی یا در حضور افراد دیگر به صورت سلفی توسط فرد دیگر انجام پذیرد.

کارشناس فرهنگی بانوان استان ایلام ودبیراستانی جشنواره به آدرس شبکه‌های اجتماعی برای ارسال آثار به جشنواره «حرف آورد» اشاره کرد و گفت: بانوان علاقمند می‌توانند آثار خود را تا تاریخ ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ در پیام رسان تلگرام به آدرس: https://t.me/Harfavard_ilam، در اینستاگرام به آدرس: https://www.instagram.com/harfavard_ilam و در شبکه اجتماعی ایتا به آدرس: https://eitaa.com/HarfAvard_ilamارسال کنند.

شناسه خبر/۵۱۷۷۸