ایلام_مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از برگزاری ۴۵ دوره آموزشی برای کارکنان این مجموعه در سال گذشته خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری راسان خبر از ایلام، عباس شمس اللهی با اعلام این خبر اظهار کرد: به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های ستاد استانی کرونا، این تعداد دوره آموزشی در بستر فضای مجازی و بصورت غیر حضوری برگزار شده است.

وی افزود: این دوره‌های آموزشی با اهداف و رویکردهای استراتژیک شرکت ملّی گاز ایران در جهت توانمند‌سازی کارکنان با روش‌های نوین در مدیریت گاز‌رسانی، انجام موثر‌تر خدمات و فعالیت‌‌ها، ترغیب کارکنان، بالا بردن سطح مهارت‌و دانش‌و یادگیری آنان برگزار شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان تصریح کرد: در طول سال گذشته ۴۵ دوره آموزشی با ۵‌هزار نفر‌ساعت در شرکت گاز استان ایلام برگزار شده است که خروجی آن در نظرسنجی و تحلیل نتایج در زمینه‌های مختلف مثبت بوده است.

وی ادامه داد: این دوره ها از طریق درگاههای مجازی آنلاین و LMS به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های ستاد کرونا‌ی استان انجام شده است.

شمس اللهی خاطرنشان کرد: این آموزش‌ها در زمینه‌های مختلف عمومی و تخصصی از جمله دوره‌های مدیریت استرس در دوران کرونا، حقوق شهروندی، زبان انگلیسی، مدیریت دارایی های فیزیکی، مهارت‌های حل مسئله و تصمیم گیری، تکنیک‌های ارزیابی ریسک، قانون برگزاری مناقصات، ممیزی انرژی، ایمنی ترافیک و رانندگی تدافعی، دوره‌های تخصصی HSE و غیره بوده است.

شناسه خبر/۵۱۵۸۶