راسان خبر/مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت: در سال جاری تاکنون ۹۴۰ میلیارد تومان اعتبار در حوزه راهداری استان جذب شده است.

به گزارش خبرنگار راسان خبر از ایلام؛ سید زاهدین چشمه خاور شامگاه جمعه در ششمین نشست و گفت و گوی مجازی اصحاب رسانه و مطبوعات استان در گروه کار، کرامت و پاسخگویی اظهار داشت: سازمان راهداری کشور در سال گذشته مبلغ ۲۲ هزار میلیارد تومان درآمدزایی داشته است و این میزان بر حسب انعقاد قرارداد و جذب اعتبارات می باشد.

وی افزود: تاکنون ۱۰۳۹ میلیارد تومان قرارداد راهداری در استان منعقد و ۹۴۰ میلیارد تومان اعتبار در حوزه راهداری نیز جذب شده است.

مدیرکل راهداری ایلام گفت: در سال جاری ۹۰ کیلومتر از راه های روستای استان روکش اسفالت شده و ۸۰ کیلومتر دیگر در دست اقدام است.

چشمه خاور بیان داشت: شاخص آسفالت راه های روستایی در استان ۹۸ درصد می باشد در حالی که میانگین کشور ۸۲ درصد است.

وی عنوان کرد: در حال حاضر کمبود بلیط اتوبوس در استان وجود ندارد و متقاضیان می توانند هر روز از ساعت ۸ صبح تا ۱۴ ظهر با مراجعه به ترمینال مسافربری ایلام بلیط خود را تهیه کنند.

مدیرکل راهداری ایلام بیان داشت: در جریان سیل اخیر ۴۰ میلیارد تومان به راه های استان خسارت وارد شد که عمد این خسارت ها پل ها، خروجی پل ها و.. هستند.

کد خبر/۹۰۲۹۶

  • نویسنده : سمیه آذرمهر